Skocz do zawartości

niezbyt udana przróbka zdjęcia


gordon13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gordon jestes na forum dłużej niż ja, http://max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6269

to piękna lektura :)

Co do obrazka, myśle ze więcej powinienes posiedzic nad dokładnością tego co robisz i próbwac różnych rzeczy, eksperymentowac z fotografiami no i nie ograniczac sie do wytnij/wklej/dopasuj ale i dodawac pewnych efektów brushami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo rozbarwione - szczegolnie prawy gorny rog

oczy brzydko pokolorowane

co do ust mam mieszane uczucia - zbyt sztuczne sa - szczegolnie w zetknieciu z przybielona cera - ale kolorystycznie mi leza (taki akcencik)

na twoim miejscu zdecydowalbym czy broda ma sie opierac na dolnej krawedzi czy nie dac oddechu troche (mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie) a moze by tak odciac kawalek brody

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie mi się podoba, szkoda, że nie Twoje.

Oczy - nawet nie chciało Ci się \"wcelować\" ten niebieski w tęczówkę

Usta - One też mają jakieś cienie oraz światło. [niektórzy mówią na to światłocień ale ta nazwa jakaś taka.. jak \"dnionoc\"]

Ogólnie mniej Twojej pracy w tym dziele niż pracy fotografa czy programu graficznego. Dodaj coś od siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A temat nadal nie poprawiony no ladnie masz przesrane kolego :D, co do pracki to mnie sie nie podoba co to za obrobka tworzysz nowa warstwe dajesz color i kolorujesz bleh stary popracuj nad tym wogole nierówno jest pomalowane, pracuj pracuj pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności