Skocz do zawartości

SPRZEDAM: najlepsza ksiazke do 3ds max


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Harnessing 3ds max 5 to najlepiej sprzedajaca sie i najwyzej oceniana ksiazka na amazonie.

 

Swietnie opisuje mozliwosci Maxa od podstaw, do bardziej zaawansowanych technik modelowania i animacji. Surface Tools? Poly? SubDiv Surfaces? NURBS? Wszystko tu jest! Autor zwrocil uwage na czesto pojawiajace sie bledy i poradzil, jak sobie z nimi radzic.

 

Kazdy temat to teoria, zakonczona zadaniem praktycznym, swego rodzaju tutorialem. To dzieki nim nauczylem sie w koncu uzywac Lofta i Surface Tools, nie mowiac o najpopularniejszym teraz PolyModelingu;)

 

Nie ma co sie zastanawiac, to obowiazkowa lektura dla kazdego, kto chce zablysnac swoja znajomoscia Maxa. Nie ma lepszej ksiazki na swiatowym rynku, a w Polsce nigdy sie pewnie nie pojawi.

 

Ksiazke kupilem 4 miesiace temu po starej cenie 260zl + 50zl koszt przesylki (w przeliczeniu z dolarow). Czy wydalbym tyle na badziew? Chyba nie.

 

Teraz kosztuje 180zl. Wiem, ze to nie na kieszen wiekszosci mlodych adeptow sztuki 3d, wiec niech strace - aby nie pojawialy sie juz banalne pytania problemowe, sprzedam ja za jedyne 120zl !!!. :)

 

Najpierw oferuje ja tutaj, po znajomosci;) Jak nikt nie wezmie, to wystawie na Allegro, a tam sie o nia pozabijaja za ta cene;)

 

Nie wiesz co chcesz na gwiazdke? Juz wiesz! ;)

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na maila: [email protected] , albo ostatecznie na u2u.

 

Pozdrawiam. Kto pierwszy, ten lepszy;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najpierw oferuje ja tutaj, po znajomosci;) Jak nikt nie wezmie, to wystawie na Allegro, a tam sie o nia pozabijaja za ta cene;)

 

Nie wiesz co chcesz na gwiazdke? Juz wiesz! ;)

 

Zainteresowanych prosze o kontakt na maila: [email protected] , albo ostatecznie na u2u.

 

Pozdrawiam. Kto pierwszy, ten lepszy;)

 

 

 

DruG niezłą masz gadkę przy sprzedaży[lol2] Nie wiesz co chcesz na gwiazdke? Juz wiesz! ;) to było poniżej pasa[lol2]:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności