Skocz do zawartości

Ogien Bitwy: Mad Mustafa


Tesaurus

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem zrobic cos do tej bitwy. Jeszcze nie wiem na ile mi czas pozwoli, ale bede staral sie stworzyc jak najwiecej :) Szkic ktory widzicie na dole zostal wykonany prze mojego kolege Claudio Pavan. Postaram sie trzymac tego szkicu, lecz jesli przyjdzie mi cos cielawego do glowy w trakcie modelowania nieomiekszam zboczyc nieco z drogi.

Oto szkic postaci :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

.................bardzo trafione.............

jak dla mnie sam temat wywoluje w czlowieku zle wspomnienia

ale.. jest kilka ale :

 

bardziej polecial bym w klimat goscie zypelnie oblakanego, psychola

ten wydaje sie nieco zabawny, przez to niegrozny

gdzies w necie widzialem foty oblakanych ,psychicznych ludzi

oni maja cos w wyrazie twarzy innego ,tylko ciezko powiedziec co to takiego i gdzie szukac

oczy ? usta... wlosy...

sama chlusteczka na glowie nie wystarczy

 

raczej do modelu nie nie przywale, bo i nie ma do czego

tutaj problem polega na wyczuciu drobnych niuansufff

 

niebawem wystawie swoja bron....

 

do boju !! pozdrawiam

:P

 

fotoas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna przypominac mustafe. Juz podjalem pewne kroki i wiem, ze model nie bedzie 100% odzwierciedleniem szkicu. Zaopatrze go w bazooke... To jest najemnik, twardziel (moze nie wyglada ?) W zalozeniu bedzie stal, kopcil peta i trzymal bazooke (jeszcze nie wiem gdzie)... Scena powoli buduje sie w mojej wyobrazni. Narazie to tyle... Cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa wzory kamuflazy, sa to wzory wojsk niemieckich z drugiej wojny swiatowej, zreszta z roznych jednostek, wiec mozna sie tego przyczepic, ze raczej razem nie wystepowaly. Generalnie mustafa bedzie ubrany i wyposazony w sprzet z roznych okresow i roznych krajow, taka mieszanka wybuchowa. Chce aby fajnie wygladal, i tak da sobie chlopak w zyciu rade :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolo:) A co powiesz gdyby go zrobic w garniturze i bazooka;) Nie, zartuje oczywiscie, ale pewnie wygladalby fajnie. Tylko prosze Cie zrob cos z Tymi zebami bo mnie one strasznie raza. No chyba ze uzyjesz jakiegos kreskowkowego rendera... A tak to wyglada... dziwnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności