Skocz do zawartości

A może imac?


Kozzie

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o Macu. Mam zamiar kupić sobie komputer do pracy, lepszy od mojego laptopa i zastanawiam sie nad nowym imaciem 20" (srodkowy model):

http://www.apple.com/imac/specs.html

albo nad jakimś standardowym pcetem np: http://sklep.vobis.pl/oferta/komputery/zestawy/-14054_vhp_q6600a_931bw_t3100_kam.aspx

 

Studiuje architekture i komputer byłby mi potrzebny do pracy w skeczapie i archicadzie. Do autocada mam laptopa i to mi wystarcza. Potrzebuje komputer domowy na ktorym moglbym pracowac nad grafika w domu i poza tym do zastosowan domowych.

 

Czy ktos mial stycznosc z macami (imacami) i jak sie sprawują w pracach graficznych (imaci a nie macki pro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

miałem niedawno podobny problem, podobno imac do archicada jest lepszy niz mac pro, archicad nie jest optymalizowany pod 4 rdzenie, mac to mac mam dostep do macbooka bardzo fajnie na nim sie pracuje, natomias do renderingow duzo lepszy jest pc (szybszy) lub mac z windows (nawet na parallelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i podobno photoshop lepiej dziala. Ale czy warto doplacac to tysiac złotych wiecej, zeby miec maca (i troche slabsza konfiguracje)

 

Licze na to, ze mimo slabszej konfiguracji wydajnosc bedzie porownywalna (nie trzeba miec zainstalowanych antywirusa i firewalla), pozatym licze, ze system maca jest dostosowany pod konfiguracje i wszystko na nim smiga, ale moge sie mylic, bo nie mialem go w łapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje sie jak na normalnym PC , wlanczasz , dziala :> (to wlasnie jest piekne , nie ma niespodzianek ,ze masz cos zrobic na jutro a tu wlasnie XP nie dziala XD) sam mac jest ladny jak i jego system co sprawia ze praca jest przyjemniejsza , macosx jest pozatym wygodniejszy .

jesli konfig CI pasuje to smialo uderzaj tylko licz sie z tym ze niektorych rzeczy na MACOS nie ma (np nowych CORELI czy 3dsmaxa) zawsze mozessz postawic np XP obok macosa ale moim zdaniem to chore;) kupywac maca zeby pracowac na windowsie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności