Skocz do zawartości

Fotografia: Parada Wojska Polskiego - Warszawa


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kolejna porcja moich fotek. Tym razem była to Parada Wojska Polskiego jaka odbyła się 15 sierpnia w Warszawie. Ulicami miasta przemaszerowała, przejechała i przeleciała nasza polska armia. I wbrew opiniom niektórych maruderów było na co popatrzeć :)

 

Lecimy od początku:

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

dzięki za opinię :)

 

piksar: no szeroki kąt to chyba podstawa przy takim ciasnym miejscu :]

AGmakonts: oj chłopie zdecyduj się :)

hcpiter3d: mamy też jakieś samoloty ale bzyknęły tak szybko że nawet ich nie zobaczyłem :)

purple: skoro jesteś w stolicy to może następnym razem zabierzesz się z nami na jakieś wyjście?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

purple: skoro jesteś w stolicy to może następnym razem zabierzesz się z nami na jakieś wyjście?

 

Pozdrawiam

 

Szykujcie browarki i miejscówkę,chyba, że to tylko fotowypady, w takim razie chyba musze odpuścić, albo naprawić Zenita...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. jednak dalej analizujesz moje zdjęcia :D no cóż prawda jest taka, że pogoda była dość chwiejna i wolałem doświetlać lampą niż potem wyciagać w ps i bawić się w usuwanie szumów. mam jeszcze kilka takich dopalonych ostro ale ich już nie pokażę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No very bardzo cool:D Szkoda że nie ma bliższych ujęć na Mi-24, chciałbym te maszyny zobaczyć z bliska ale ogólnie jest super. Normalnie jak Robert Capa;D Aha, jak będziesz na tej giełdzie foto to zobacz czy mają tam jakieś Nikkory manualne 105/2.5, 85/1.8 albo 100/2.8 i spisz gdzieś ich ceny:D Z góry dzięki:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. jednak dalej analizujesz moje zdjęcia :D

 

to Ty zaszczepiłeś we mnie miłość do fotografii i za to dziekuję, dlatego przyglądam się wnikliwie zdjęciom. Rok temu bym się nie odezwał ale teraz już mam niejakie pojecie o fotografii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności