Skocz do zawartości

GF FX 5600 czy soft quadro 2


Tomo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm... czegos chyba nie rozumiem.... Jak to soft quadro (przedrostek soft swiadczy o tym ze jest to karta nie quadro przerobiona programowo na quadro, tak mi sie zawsze wydawalo) ale oczywiscie moge nie rozumiec jesli natomiast chcesz GeForce Fx przerobic na quadro to co innego i niewiem bo nie przerabialem swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7163

 

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=2860

 

 

Tomo poczytaj sobie najpierw powyzsze tematy.

O soft quadro i niemoznosci przerobienia fx bylo juz piasne na forum wiele razy.

 

Ogolnie sprzedaj szybko szitowy fx i kup geforce4 ti 4200 (ok.600 PLN) roznicy nie da sie opisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy mieliscie kiedys gf4ti?

 

Mam geforce fx 5200 winfasta 128mb i geforce4 4200 ti 64mb palit.

 

Bez softquadro roznica niewielka w opengl na maksiu na kozysc ti.

 

Ale z maxtreemami to byscie musieli sami sobaczyc jak to chodzi w skomplikowanej scenie gdzie fx co chwile przelicza zawartosc viewportow a w podgladzie smooth higlight wychodzi kaszana przepalone kolory zmieniajace sie co chwile z zoltego na czerwony bialy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ,,szitowy fx\'\' to nie sprzedam wole poczekać aż będzie wiadomo jak go przerobić . A wtedy GF 4 przerobiony będzie w porównaniu do przerobionego fx szitowy (oczywiście chodzi mi o 3ds a nie o gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uraziłeś mnie po prostu czytałem tamte forum o przerabianiu i niepotrzebnie mi zwróciłeś uwage ,,Tomo poczytaj sobie najpierw powyzsze tematy.

O soft quadro i niemoznosci przerobienia fx bylo juz piasne na forum wiele razy. \'\'a tak jako ciekawostke powiem wam jeśli nie wiecie bo była mowa o obsłudze directx 9 przez GF FX to u mnie on w 3ds max 5 nie chodzi (na moim fx na innych może chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo nie chcialem Ci zwracac uwagi tylko jako nowego uzytkownika skierowac do zrodla gdzie od wielu miesiecy toczy sie dyskusja i wymiana doswiadczen.

A do tego ostatniego chyba forum sluzy a nie do pouczania kogos (no chyba ze sie jest moderatorem) :)

 

No wlasnie na moim super fx tez dx9 nie chodzi ale chodzi dx8.1 tylko ze w smooth+higlights robi sie zarowa - caly obraz przeswietlony w opengl tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yarogo

ja mam rowniez winfasta 5600 tyle ze 256 ram (choc akurat to nie powinno robic roznicy) i max5 pod directem9 chodzi. problemy za to mialem w maxie4. inna sprawa ze cos mu nie dziala odswiezanie viewportow - po przejsciu z pojedynczego do wszystkich czterech odswiezony jest tylko ten aktywny, w pozostalych syf? moze ktos wie co z tym zrobic? (albo ktore sterowniki zainstalowac zeby tego nie bylo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to ja miałem właśnie coś takiego tyle że potem to nawet w aktywnym viewporcie miałem sy(brak odświeżania).Jest jedno forum założone przezemnie na którym pisze jak przerobić GF FX na Quadro.Gorąco polecam ja przerobiłem i już nie mam tego syfu w viewportach to tylko 1 z zalet które uzyskasz przez przeróbke.

link do forum http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=7163

Forum ma temat GeForce FX i quadro(tak na wypadek jak by link nie zadziałał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności