Zobacz pełną wersję : >>> USPRAWNIENIA TECHNICZNE FORUM <<<

dr Ug
25-12-03, 13:46
Forum sie rozwija, wiec trzeba bylo rozwinac je takze technicznie.

Nasz wspanialy administrator Adek (oklaski) dodal pare drobnych, aczkolwiek waznych i uzytecznych elementow:)

- ikonka przy informacji o nowej wiadomosci u2u powinna sprawic, ze nikt juz nie przegapi nagany od moderatora;)

- na dole kazdej strony znajduje sie lista rozwijalna, tzw. forum jump, dzieki ktorej mozna przejsc do kazdego dzialu forum bez wchodzenia na strone glowna forum. Czy to nie wygodniejsze?:)

I mala uwaga: nie powinny, ale moga wystapic problemy z ustawieniami jezykowymi forum. Jezeli tak sie stanie prosze je odpowiednio zmienic w swoim Panelu Sterowania.

Pozdrawiam i zycze milego userowania.

[Post został wyedytowany: 25-12-2003 by DruG]

Cpt.Obvious
25-12-03, 14:16
Brawa :) Forum Jump juz dawno go tu brakowa&amp;#322;o.

Pablo
25-12-03, 15:10
Trzeba pogratulować Adkowi...bo niektóre usprawnienia sa pisane ręcznie przez niego :))

pozdr

Adek
25-12-03, 15:48
Uwaga! Problemow z polskimi literkami juz nie powinno byc. Zmienilem wszystkim z poziomu SQL\&#039;a domyslny jezyk na \&quot;Polish\&quot;.

Adek
25-12-03, 16:43
Jeszcze jedna dodatkowa opcja - w ostatnich postach - na dole można wydrukować posty z określonego przedziału dni + u góry rowniez nie mojego autorstwa feature natomiast musialem go troszke przerobic na potrzeby naszego forum - pokaz ostatnie 50 watkow bez odpowiedzi.

Wejdzcie do ostatnich postów.

[Post został wyedytowany: 25-12-2003 by Adek]

leander
25-12-03, 16:59
Super. Każde nowe, choćby drobne udoskonalenie forum to spory krok do przodu.

Trzeba by jeszcze coś zrobić z bannerem na górze, albo sposobem jego wczytywania, który spowalnia forum. Czy on się w ogóle u was wyświetla? Ja widzę zawsze tylko biały prostokąt.

Pablo
25-12-03, 17:06
Ja widze baner...a moze zamiast na forum mobly byc ten baner w formie wyskakujacego okna...ale tylko raz przy wejsciu na forum ?!

pozdr

Adek
25-12-03, 17:23
baner to skrypt niestety pobierany z innego serwera .... pewnie jest ustawiony na ilosc wyswietlen a na forum wyswietlen jest przeciez mase i cykle wyswietlen koncza ...

niestety to kod dostaroczony przez Gry-Online i nie mam na niego wplywu. Pytalem i musi byc u gory ... mnie tez to denerwuje

saygon
10-01-04, 01:20
nie to ja juz woleten baner na frum deneruja mnie wszelie wystakujace okienka, mi on nie przeszkadza. a co dozmian to koperta przy u2u jest bardzo dobrym pomyslem, szczegolnie dla ludzi nowych, bo oni czesto nie odbierali u2u bo go nie widziali.