Skocz do zawartości

>>> USPRAWNIENIA TECHNICZNE FORUM <<<


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Forum sie rozwija, wiec trzeba bylo rozwinac je takze technicznie.

 

Nasz wspanialy administrator Adek (oklaski) dodal pare drobnych, aczkolwiek waznych i uzytecznych elementow:)

 

- ikonka przy informacji o nowej wiadomosci u2u powinna sprawic, ze nikt juz nie przegapi nagany od moderatora;)

 

- na dole kazdej strony znajduje sie lista rozwijalna, tzw. forum jump, dzieki ktorej mozna przejsc do kazdego dzialu forum bez wchodzenia na strone glowna forum. Czy to nie wygodniejsze?:)

 

I mala uwaga: nie powinny, ale moga wystapic problemy z ustawieniami jezykowymi forum. Jezeli tak sie stanie prosze je odpowiednio zmienic w swoim Panelu Sterowania.

 

Pozdrawiam i zycze milego userowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeszcze jedna dodatkowa opcja - w ostatnich postach - na dole można wydrukować posty z określonego przedziału dni + u góry rowniez nie mojego autorstwa feature natomiast musialem go troszke przerobic na potrzeby naszego forum - pokaz ostatnie 50 watkow bez odpowiedzi.

 

Wejdzcie do ostatnich postów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Każde nowe, choćby drobne udoskonalenie forum to spory krok do przodu.

 

Trzeba by jeszcze coś zrobić z bannerem na górze, albo sposobem jego wczytywania, który spowalnia forum. Czy on się w ogóle u was wyświetla? Ja widzę zawsze tylko biały prostokąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baner to skrypt niestety pobierany z innego serwera .... pewnie jest ustawiony na ilosc wyswietlen a na forum wyswietlen jest przeciez mase i cykle wyswietlen koncza ...

 

niestety to kod dostaroczony przez Gry-Online i nie mam na niego wplywu. Pytalem i musi byc u gory ... mnie tez to denerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to ja juz woleten baner na frum deneruja mnie wszelie wystakujace okienka, mi on nie przeszkadza. a co dozmian to koperta przy u2u jest bardzo dobrym pomyslem, szczegolnie dla ludzi nowych, bo oni czesto nie odbierali u2u bo go nie widziali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności