Skocz do zawartości

Ile czasu na modeling?


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Cze. Mam pytanie, doŠ lu╝no zwi▒zane z tematem 3dsmax (ale nie znalaz│em lepszego dzia│u), mianowicie ile czasu poÂwiŕcacie na modelowanie jakiej sceny, ile na modelowanie pojedynczych obiektˇw, jak d│ugo modelujecie cz│owieka, jego g│owŕ, samochˇd. Wiem, ┐e to mo┐e banalny temat, ale od pocz▒tku mojego korzystania z 3dsmax mnie to ciekawi│o, bo wydaje mi siŕ, ┐e ja strasznie leniwy jestem :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

G│owa, ktˇr▒ mo┐esz znale╝ w WIP zajŕ│a mi sporo czasu. Przede wszystkim by│ to proces przerywany innymi procesami:) Pierwszy etap to oko│o 5 godzin (to ta pierwsza animacja, ale czas jest naprawdŕ orientacyjny). Ostateczny efekt zaj▒│ mi dodatkowo oko│o 6 godzin. Wiŕc nie wiem kto jest bardziej leniwy i powolny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No bardziej leniwy to jestem ja... wolniejszy niestety ty, ale tutaj szybkoŠ jest odwrotnie proporcjonalna do jakoÂci :-) Proszŕ o wiŕcej odpowiedzi, ludzie czy tak trudno napisaŠ ile czasu co modelujecie? To chyba najbanalniejsze pytanie na tym forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mi tez modeling zajmooje dozo czasu..trudno powiedziec ile

jak robilem samochd trwalo to jakis tydzen. glowe modeluje tez dosyc dloogo..hmm 5 godzi bez texturowania itd ale to wszysko zalezy od poziomu skomplikowania modelu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie przybijecie. scenak nad ktˇra pracuje zajmuje mi juz 5 miesiŕcy( g│ˇnienajd│uzej zajmuje mi dopracowaie oÂwietlenie i materia│ˇw ci▒gle po mal;ej zmainie godzinny rendering), a modelowanie pojedy˝czej rzeczy(d│oni) to tak okolo 6 godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprˇbuj reinstal systemu, bo to pewnie jaki pi┐dzik. ale najlepiej puerw opisz jak to soe dzieje. czy nie mo┐esz go odpaliŠ nawet za pierwszym uruchiomieniem czy jak???proszŕ od konfig kompa systemu, ew. overclokowanych rzeczy i to co masz zainstaloewane w systemie to mo┐e z tego co wywni▒skuje. mialem podobie, ale to bylo dawno zwykle jest to b│ad windy(przy instalacji), ale konflikt z czymÂ. albio napisz do mnie na gg to perzegadamy to dokladnie.nie ma sensu forum zaÂmiecaŠ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności