Skocz do zawartości

Zlot w 100licy(28-30.09) ZDJĘCIA!!!:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na zlocik w Wawce :)

 

 

beznazwy1mq8.jpg

 

 

 

 

 

Aktualna data zlotu to 28-30 września

 

lista obescości na dzień dzisiejszy ;) :

 

Oto lista jaką wyłapałam z kontekstu-jeśli kogoś pominęłam, to się dopisywać;)

No i w ogóle jeśli ktoś jeszcze chętny to zgłaszać:) :

 

-Shogun 3D na pewno ( miejscowy:))

-tweety wyraził chęć ;)

-Illy podobno wpada z cytuję "C30D" :D

-KLICEK i coś mówił o możliwości noclegu dla kogoś :)

-makak_

-Leru

-Cruzh3r miejscowy:)

-^johny no to się załapiesz;)

+ brat (prawie)grafik ;)

- tadzio co z łodzi jest, mam nadzieje,że będzie i on też:)

--Agmakonts

-aspenboy raczej będzie-miejscowy;)

-prrr szalony chętnie, jeśli nocleg...

-krzysiek_gfx chętnie, jeśli nocleg...

-Armia

-max_1989

-Gotham na 100%! ;D

-jaras : przyjdzie w rękawiczkach :D

-ziomuś witamy na pokładzie;)

- krzyhhh

-sartr

-Marduk

-PSychu

-Lewus

-ex3qtor

-Koniu_pl

-Krzysiek M

-Lumpy

-banana.split

-no i ja;P

 

Wrocek:

-PikSar ma miejsca w samochodziE

-Ardeni przyjedzie zlotowozem!

+ Kurt

-uncle, proponuje podwózę też dla 3,4 osób...

-Pilot

 

Katowice i okolice:)

-Shalivan

-Valery

 

probably:

-Hatred

+ jego goście

-OhMyGosh- Wraszcie kobieta! :D

- Kuciel

-Matys (zbieraj fundusze;))

-maroński

-SWRC

-MaciekG

-Ledyr

 

 

 

jakiś taki spory ten zlot będzie :D

 

 

ps: JEŚLI KOGOŚ ZAPRASZACIE TO (oczywiście zgłaszać poproszę) ALE TEŻ NIECH WASI GOŚCIE MAJĄ COKOLWIEK WSPÓLNEGO Z GRAFĄ, FOTOGRAFIĄ lub MAXEM (TO JEST W KOŃCU ZLOT MAXOWCÓW;))

inaczej będzie alienacja, a wasi znajomi nie będą mieli o czym rozmawiać z maxowcami...będzie kiszka...

 

 

 

wolne noclegi mają jeszcze:

-Johny(?)

-Matys

-i ja

 

jeśli kogoś pominęłam proszę o zgłaszanie się do mnie na gg

 

 

no i wstępny plan zlotu:

 

imprezawj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 520
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hihi:D

fajniasto,że macie ochotę, może i u mnie nocleg by był, co prawda mieszkanko małe,ale jak dziadzia wyruszy na działkę, to mam jeszcze jedną "melinkę";)

 

Rzucasz mi wyzwanie :P?

i każdemu innemu :D

 

eeech...było by to niezłym zwięczeniem wakacji...;)

tyle że jak z terminami? mi odpowiada...hmmm...codziennie!:D:D:D

a tak serio,serio może piątek...-taki neutral i dla tych co pracują i dla tych co muszą żonce powiedzieć,że na ryby jadą;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widzę, że wy tak przyszłościowo, a ja tu ten piątek rzucam...

no dobra,dobra, to ten koniec września może być- choć z tęsknoty pewnie się pochlastam cherbatnikiem;D

Ale już tak się zoorganizujcie, byście byli na już 100%, bo później to znając życie czasu nie będzie na takie meetingi...

a no i preferencje muzyczno knajpowo atmosferyczne mówcie, cobym używając swych wdzięów i talentów;) zoorganizowała browarną wycieczkę:)

Może koledzy z Wawy też nam jak to się mówi po "polskiemu" - "wyfilują" ciekawe miejscóweczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie lepiej nocować niż mieszkać, bo nawet jak się mieszka to marzy się o byciu gdzieś indziej...

trochę tu duszno pomimo wielkości miasta...

Ale nic, nie zamulam, parę fanych miejscówek tu jest więc zapraszam serdecznie!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem Minibitwa rozpoczęta, szykujcie 2KC, redbulle,powerrady, barszczyki rosołki, kefiry i okłady na łeb- Bitwa się rozpoczyna!;D

 

ps:

pikSar- jak wyżej^ ;P

AGmakonts nie chlipaj, tylko rezerwuj bilet ;)

ziomuś-koniec września może być? Jak nie to ja sie piszę na każdy inny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to najwyższa pora zrobić sondę z terminami albo po prostu narzucić jakąś datę (moim zdaniem to ta lepsza opcja), komu będzie pasować ten się pojawi... Bo jak tak dalej pójdzie przez cały koniec września forumowicze będą się szwędać po wawie pytając gdzie ten zjazd...

 

A co do dobrej muzyki to nie wiem czy to dobry pomysł, nie wierzę w uniwersalność tego zwrotu, a jak coś ma przeszkadzać to można się w ogóle bez tego obyć (chociaż jeśli chodziło o coś z opcją dance to mogło by być zabawnie :>).

 

Ogólnie grunt to konkret, konkretna data i konkretne miejsce :) (do dzieła purple), jak będę mógł to się chętnie pojawię, zawsze miło jest kogoś osobiście poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...masz absolimą rację:) Narazie rybka złapała chaczyk (znalazło się zainteresowanie w sprawie), teraz znajdziemy więc rybce kubełek z wodą (knajpę;P) w którym może sobie popływać (sami już wiecie;D)...

 

...........................................

moje oferty knajp interesujących, nietuzinkowych, oryginalnych, z przyjemną, czasem nawet domową atmosferą (muzyka od smooth jazzu i bluesa po rock, rok"n'roll, i funky...)

 

tutu1qm7.jpg

 

tutu2nn0.jpg

 

Tutu Music Bar tel: (22) 2513274

Al. KEN 95

02-777

 

Odpałowa ursynowska knajpeczka, otwarta zazwyczaj do 23z kawałkiem

w weekendy do 24z kawałkiem;)jest pyszne żarcie, pyszne piwko, pyszna obsługa:)

Znam knajpę od powstania, może za moją namową szef zrobił już koncerty na

Warszawa rzutniku, wtedy może coś z mojej kolekcji pójdzie (a jest fajna)...

 

Na ursynowie jest też knajpa moich znajomych pod parasolami, piwko taniocha, może nawet "białe winko" pójść na stół...knajpa otwarta zazw. podczas imprezy do późnej nocy, jest kiełbaska z grilla i fryty, knajpka mieści się na łące nad jeziorkiem:)

 

 

podmosteczkiemge5.gif

 

Wieżyca B-35 Mostu im. Poniatowskiego

przy Wybrzeżu Kościuszkowskim (pod mostem)

tel. kontaktowy 606685137

 

Klimat domowej rockowo-dobro muzycznej knajpy z przymróżeniem oka, czsem antypolitycznymi piosenkami, klimat poczucia chumory od stóp do głów, a przy tym tanio i dobrze i domowo,klimatycznie, kameralnie, może zaczną wreszcie z jakimiś koncertami, no i cóż- Kocham to miejsce!:)

stronka w drodze, w zdjęć nie ma...

 

 

clubrockoy8.jpg

 

 

Klub Club Rock Bikers

Miasto: Warszawa

Adres: ul.Racławicka 99

Tel.: 844-63-94

Www: www.clubrock.pl

Informacje dodatkowe:

Dawny Bikers Place...

 

zajrzyjcie na stronkę, dawniej było bardziej w typie Amerykańskiej knajpy bikersowej-kowboki na stół browar w łapie i cała noc biesiadowania, teraz poszli na kasiore, zmienił się właściciel wejście płatne (ale chyba nie wiele), natomiast nadal oryginalnie i jakiś tam polot jeszcze został...

 

 

2koask3.jpg

 

pub 2OO (2 koła), ul. Tunelowa 2 (na tyłach Dw. Zachodniego) Knajpa stricte motocyklowa, czasami band na żywca, piwo 3–5 zł bezalku 3,5 zł wyżerka na miejscu, w sezonie co czwartek grill preclowy. Piłkarzyki, rzutki i fajna atmosfera :) plus dużo miejsca, knajpa oldschoolowa w drewnie.

 

 

z innej bajki:

 

equilibrumsb0.jpg

 

Klub mieści się w Alejach Niepodległości 147, róg Narbuta

tuż obok akademika Sabinki

 

knajpa w tygodniu rozbrzmiewa od disco do funky, ale w niedziele wywalczyłam wieczorki koncertowe na rzutniku-od pink floyd do rolling stones, przez bitlesów itp...;)

knajpa studencka na legitke tanie piwo, na purple też jakaś zniżka;) Bardzo elastyczni, mile widziane są wszelkie fanaberie co do imprezy-POLECAM:)

 

 

i jeszce IRLNCKO:): Cork Irish Pub

Godziny otwarcia: 12:00 - ost. gośćcena piwa: 9.00 zł

Muzyka: irlandzka, rock, pop, bywają tu koncerty

Kuchnia: irlandzka, europejska,

Piwo: Tyskie, Kilkenny, Strongbow, Pilsner, Guinness

 

koncerty wprost BOMBOWE!ŚWIetna zabawa, jak chcesz to tańczysz, jak chcesz tożresz i pijesz, kultura(bez burd), byłam kiedyś stałym bywalcem-więc wiem co mówię, a sylwester...ufff- gorąco było!

 

 

 

i wracając do rock"n"rolla: http://www.polibuda.info/art899_Cafe_Rock_n_Roll_Grill_Bar

tak na prawdę młodzieżowa knajpa dla fanów mocnego brzmienia, styl knajpy się zmienił, na ścinie wiszą szczątki starego zdaje się mustanga, i kupa części motocyklowych, muzyka od floydów po hard rock i metal i polskie starocie, koncerty, klimat anarchiczny-można se nogi na stół wywalić;)

.....................................................

 

od siebie jeszcze proponuję jazz pub obok mnie(powiśle), klimacik domowy muzyka z jajem i polotem dobre brzmienia bluesa, rocka i starych przebojów, pełna kultura, ale też relaks w domowej atmosferce, można tańczyć i chulać do rana, piwko 6,5, piłkarzyki,rzutki, koncerty czasem na żywo, czasem z rzutnika, czasem nawet filmy typu- "Teneciaus D i kostka przeznaczenia", knajpa luzacka:)

 

plus obok mnie całodobowe parasole, klimat kurortowy nad jeziorkiem w parku, mtv classic można zamówić piwko tanie jak barszcz...

 

uff...to tyle by było na tę chwilę mówta co wam się podoba, wszędzie no problem z rezerwacją stolików

 

 

..........................................

 

Co do dnia i godziny...jest to uzależnione też troszkę od wyboru miejscówki i ogólnego planu, proponowałabym więc narazie zdeklarować się czy wszyscy mają już noclegi (w głowie, albo zabookowane)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś-koniec września może być? Jak nie to ja sie piszę na każdy inny;)

 

Wiesz, problem jest taki że jestem co drugi tydzień w Katowicach więc po prostu może mnie nie być. No ale nie ma co podpasowywać termin pod indywidualnych userów bo zawsze ktoś tam nie będzie mógł, więc ustalcie "odgórnie" a ja postaram się wpaść :)

 

Jak nie da rady teraz to podejrzewam że jeszcze niejedna okazja będzie więc luz.

 

Co do knajpek to widzę że bardzo ciekawe miejsca znalazłaś :) Praca domowa odrobiona - dzięki za to zestawienie. W sumie to każda z tych knajp mi się podoba - pamiętaj tylko żeby wybierać miejsca w których da się pogadać, nie jest za głośno i można siedzieć powiedzmy od 19. Np. bardzo club rock, ale tam zazwyczaj mocna impreza jest, więc raczej nei pogadamy za bardzo.

 

Dobrze też wybrać knajpę w której są duże stoły, albo takie które można zestawić - pewnie pojawi się ze 20 luda i dobrze by było żeby wszyscy siedzieli razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś zapraszam baaaardzo serdecznie, jakby tylko znalazło Ci sie troszkę czasu:)

 

starałam się wybierać knajpy pod min.20os, można też pójść do knajpy do gadania: czyt. np. bluesik w tle, kawka, czy pierwsze piwko, a potem zaszaleć w innej knajpie: mi tam tego brakuje, bo moje całe wakacje skompresowały się w jeden tylko tydzień na działce...:( ale fajno było:D

Nie wybierałam też dyskotek, bo to nie w moim guście, a co, jak co, ale większości forumowiczów, w ogóle na czymś takim nie widzę;)

co do daty...można by było jeszcze parę dni poczekać...część ludzi ma sesje, ja się staram o miejsce na ASP, więc pewnie wolne terminy się wyklarują dopiero za jakiś czas...

nie wiem też jak z waszymi noclegami..spot może być kilkudniowy, np (od piątku do niedzieli), wtedy samo przez się jest on ograniczony paroma datami;)

jestem chłonna na propozycje, może się wtedy jakaś średnia znajdzie...

jeśli nie to sama wam wymyślę datę (ale żeby nie było potem: "-A kto Ci dał prawo do decydowania?!"...ok?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miejscowy, to się pisze. a i proponuje jakiś kameralny lokal bez orkiestry i bez za#!@głośnej muzyki ze gadać się nieda. Kampania Piwna Podwale. tanie piwo w pon i czw. 7,5zeta/l super golona/żeberka. albo wieża na starym miescie najtańsze piwo chyba z centrum 3,5/0,5l i pewnie dało by sie upchnąc tyle osób. termin dowolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to supcio, myślę,że ogarniemy parę knajpek, w pon.będę miała odpowiedź z uczelni i wszelkie dane techniczne;) Myslę,że wtedy się wygeneruje jakaś konkretna data, ale raczej to będzie coś w stylu "od-do", wtedy jak komuś nie pasuje w tym dniu, to przyjedzie w następnym...i myślę,że jednak to będzie weekend, więc może być następny(ten po tym) lub jeszcze następny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, no nie stety nic nie mogę pomóc fizycznie- spontanicznie mogę zaproponować kocyk i kołdrę na dywanie, ale na prawdę nie mam warunków na nic innego...w razie czego jest kupa akademików i stancji, mogą być jeszcze miejsca- jeśli to coś pomoże to mogę się popytać, może zabookować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju Pi Kaj Ej;)

Jak bede mial wolne i uda mi sie dotrzec na ten zlot, to tez chiba bym potrzebowal noclegu, bo jesli dobrze rozumiem beda to 2-3 dni bib...kulturalnego meetingu:)

Inni zapewne tez wiec, moznaby jakos hurtowo sie zgrac i w takim akademiku sie ulokowac.

Dobrze mowie czy herezje szerze? Walcie mnie prosto w ryj jak cos mace;)

pozdr

 

edit: a jeszcze kto z lodzi jedzie zglaszac sie prosze. Bruneq, RA, JmTm00, kto tam jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze jesteś bogol skoro lubisz wpadać, ja tam wolałabym planować;P

po drugie jest też znajoma miejscówka (equilibrium), która nie jest jazzowa ani bluesowa po prostu neutralna i fajny klimat.

Poza tym przez jazz blues i rock rozumiem też (blues rock) kawałki z jajem jak kawałki blues brothers albo inne jak:

http://pl.youtube.com/watch?v=6NzTHMdzg5g

http://pl.youtube.com/watch?v=VGw457x7uWE

i inne ukochane przez w zasadzie WSZYSTKICH kawałki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlocie w najwiekszej wsi - 100-licy???!!! Pewno, że będzie! sam Michał Wiśniewski zapisał się na balet;D

 

A tak serio serio, to rzeczywiście ustawiony jest już ( uwaga! uwaga!- SPECJALNIE POD WAS), fajny koncercik, mówcie kiedy mają grać, bo chłopaki ugodowi i szef knajpy też, ale nie długo będę musiała umówić datę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności