Skocz do zawartości

Syflex i symulacja skory


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

Syflex - podobno niesamowity, podobno o wielkim potencjale - podobno, bo jakos cholera wszyscy zalozyli chyba, ze sam odkryje te mozliwosci w nim drzemiace. Tutoriale w samym XSI dotyczace syflexa sa delikatnie mowiac skromniutkie. Tymczasem da sie uzyc tego cuda do symulacji skory. Przegrzebalem internet i jedyne co w tym temacie znalazlem (z konkretnych rzeczy) to platny tutorial Autodeska pod Maye ale z uzyciem syflexa jako pluginu.

Ktokolwiek widzial, ma, wie gdzie sa itd itp tutoriale do syflexa pod XSI - bede wdzieczny za pomoc. Ten na 3D totalu z czapeczka znam jak i te ze strony syflexa ;) Na XSI Base polowa linkow jest przedawniona.

Chodzi mi o cos wiecej niz debilne opuszczanie plane'a na kulke czy flage. Najbardziej symulacja skory.

 

Druga sprawa, zeby nie mnozyc watkow nad potrzebe - moze znacie jakies inne sposoby na symulacje skory i miesni w XSI - linki do tutoriali ar mor den uelkomd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Houdini?;)

Żartowałem.

Ale da się.

Nie żartuje.

Możesz eksportować przez Colladę hierarchę nulli, odtworzyć kości w Houdinim, potem mięśnie i skóra. Te latające potworki w ostatnim Harrym Potterze tak powstały. A symulacje mięśni mają śliczną...

 

To Cię raczej nie urządza..? W każdym razie wiesz, że masz wybór ;)

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - chcialbym to jednak zamknac w XSI - bo na niego mnie stac, w przeciwienstwie do Houdiniego :D Ale dobrze wiedziec - moze POTESTUJE na jakims DEMKU ;) [...oczywiscie bezalkoholowe ;) ]

Pottera nie widzialem, ale chyba sie zmusze dla efektow, bo film, historia i glowny bohater odrzucaja mnie na kilometrow 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYmek ma racje - najprościej w XSI byłoby to zrobić Houdinim :P

 

Dobra a tak na poważnie to próbowałeś Madcap Muscle lub FIE Muscle System ?

Pierwszy chyba już nie jest rozwijany (przynajmniej jego strona nie działa) ale instalke można znaleźć tu:

http://209.85.129.104/search?q=cache:dBVusReKV6gJ:www.xsibase.com/forum/index.php%3Fboard%3D13%3Baction%3Ddisplay%3Bthreadid%3D32027+xsi+base+muscle+system&hl=pl&ct=clnk&cd=1&client=opera

 

I drugi:

http://xsi.fie.us/muscleSystem/indexVersionOne.php

Też chyba nikt tego nie rozwija :( no ale jest prostszy (i ma o wiele mniej opcji)

 

później można by się syflexem pobawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dzieki za fatyge! Poczytalem i posluchalem o tym co bedzie oferowal Moondust w XSI i juz nie moge sie doczekac wersji w niego uzbrojonej. Na razie jednak zawalcze z tym co mi podrzuciliscie. Do linkow w dziale XSI dorzucilem filmiki z tegorocznego Siggraph - wspominaja tam Moondust ale niestety nie ma prezentacji mozliwosci. Gdyby ktos przypadkiem trafil na takowa na necie - bede wdzieczny za dorzucenie do ciekawych linkow w dziale XSI.

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności