Skocz do zawartości

[Wydarzenia] Polski animator w superprodukcji "Perry Rhodan"


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Paweł Lipka, choreograf walk i animator, który pracował przy efektach specjalnych do między innymi: "Samotności w sieci" i "Dublerów", pracuje dziś przy nowej odsłonie niezwykle popularnej w Niemczech gry komputerowej pt. "Perry Rhodan". Polak odpowiedzialny jest między innymi za opracowanie sekwencji walk z kilkoma postaciami jednocześnie.

 

Źródło - stopklatka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dzieki Lumpy:)

Pod tym adresem znajduje sie maly trailerek( do ktorego linka zabraklo w newsie) http://www.perry-rhodan-game.de/

 

A co do pracy przy efektach specjalnych do wymienionych filmow to ja zajmuje sie raczej animacja niz efektami, a w firmie, ktora nad nimi pracowala(RMG) siedzi pare zasluzonych osob i ja napewno do nich nie naleze w tym dziale:) Pozdrawiam przy okazji znajomych z ex-pracy;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak ocenisz prace jaką teraz wykonujesz??? Chodzi mi o stopień trudności, czy jesteś zadowolony z charakteru tej pracy jaką wykonujesz przy opracowaniu sekwencji walk...

 

 

Przyznam że to bardzo interesujący temat dla mnie jako starego wyjadacza Martial Arts.

 

napisz o swoich wrażeniach... ;)

 

z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:)

 

floo: praca dla mnie wymarzona. Ogolnie raczej bede szedl w strone choreografii i tu realizowal swoje pomysly.

Walka, czyli konfrontacja jest kwintesencja dramaturgii.

Przy czym fascynuje mnie mozliwosc wplatania historii do akcji, emocjonalnosci postaci,itd. Bede staral sie by moje przyszle komercyjne i niekomercyjne projekty niosly ze soba nie tylko spustoszenie;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności