Skocz do zawartości

[Wspólpraca] grupa HypnoXX [grafik 3D]


Gość kaczorex

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaczorex

Witam!

Grupa HypnoXX poszukuje grafików 3D. Grafika musi być w formacie .3ds, .x lub .md2. Jeśli ktoś chciałby zarobić, to cóż, szukamy wydawcy i jest pewna możliwość, że za jakiś miesiąc komuś pokażemy FPS-a. Chętni mogą się zgłaszać na moje GG: 4896599. Jeśli chodzi o typ grafiki, to różne. Od małych myszek, przez zombi po statki kosmiczne. Chodzi o to, że każda gra jest inna, w każdej jest inna sceneria itd., dlatego grafik powinien umieć robić grafikę wszelaką. Ale każdy kto coś umie, np. zwierzęta może się zgłosić.

Pozdrawiam

 

P.S.Póki co nie mamy wydawcy, dlatego żadnego kontraktu nie trzeba podpisywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kaczorex

Ech, na grafice się nie znam, chodziło mi o to, że jeśli chcesz dołączyć, to powinieneś wiedzieć, jak zrobić większość obiektów, które nas otaczają. (P.S.W Twoim avku właśnie jest dziecko... hmm... podobno avatary też wyrażają osobowość...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaczorex

A może źle rozumiemy? W końcu nie planowalibyśmy pokazać wydawcy gry, jeśli jej nie zaczęliśmy, nie? W każdym razie, przywykłem, że nowych zawsze się traktuje "inaczej". Że taka niepisana zasada "nowy -> dać mu zrozumieć kto rządzi" itd. Nie zrozumcie tego źle, ale możnaby powiedzieć, że się nie rozumie, że coś źle napisane, a nie od razu "jakby to napisało dziecko". Pewnie 70% userów for na całym świecie jest poniżej 18. Ale koniec offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że umieszczenie jednego rendera, chociażby modelu boxa, nie wpłynie negatywnie na projekt. Nie zrozum mnie źle, ale w dzisiejszych czasach bez zaprezentowania Sample Design Doc'a oraz renderów kończąc na stronie, cudem jest znalezienie wspólnika. Wiem ponieważ sam prowadze jeden projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, na grafice się nie znam, chodziło mi o to, że jeśli chcesz dołączyć, to powinieneś wiedzieć, jak zrobić większość obiektów, które nas otaczają. (P.S.W Twoim avku właśnie jest dziecko... hmm... podobno avatary też wyrażają osobowość...).

To jest z tego co mi wiadomo kolegi synek :D sorki za off...

pozdrawiam

 

ps: więcej faktów podaj, tu forumowcy, są troszkę cięci na takie propozycje, bo często ktoś sie loguje, daje takie info i później już go nigdy nie ma- po prostu chce pokazać nick, albo pochwalić się znajomym,że takie o takie napisał, czy cuś...przynajmniej tak zrozumiałam z wypowiedzi na tym forum, pozdrawiam:)

 

Ps2: ale jakąś startową forsę to macie na projekt? czy to jest działalność gospodarcza? czy podpisujecie (chcecie podpisywać umowy) z pracownikami? jakie miasto? czy praca zdalna? low poly? jaki czas KONKRETNIE macie na to i czym to jest uwarunkowane? czy to domówka (pare ludzi przy komputerze wpada na pomysł gry,żednych inwestycji planów nic...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności