Skocz do zawartości

3 Rysunki kobiet - ołówek - NAGOŚĆ!


Amrun

Rekomendowane odpowiedzi

masakra... zacząłem rysować ołówkiem... nie wiem to chyba przez te święta i napatrzyłem się trochę na forum i się mi zachciało... wybrałem 3 w/g mnie najlepsze.... 1 z ilustracji w książce... 2 gorzej bo całkiem z główki, a 3 z foty żeby zobaczyć jak to jest... do pozowania chętnych nie było ;(....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawa kreska i cieniowanie, to naprawde ładnie wypada w tych rysunkach. Poszły jednak proporcje, pierwsza ma za dużą głowe, u drugiej pani coś niedobrego dzieje sie z jej górnymi partiami ciała w okolicach klatki piersiowej, poza tym w 2 rys troche twarz niemrawo wypadła. Trzecia postac jeszcze ujdzie poza potwornym spojrzeniem,dziwną poza i grubym kciukiem. Jedynie kreska broni prace,choć nie wypadły najgorzej. Pracuj dalej, czekam na efekty :)

 

PS.:little ninja prosze o mniej ordynarne słownictwo :) Nie wiem czy modelki lubią gdy je sie tak poprostu wali, dosłownie lub w przenośni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie zmieniam mojego poprzedniego postu bo dokładnie wyraża moje emocje:D, może ciut ordynarne ale prawdziwe kto nie zrozumiał aluzji z waleniem z góry przepraszam...;)

co do rys to koleżanka sugeruje mi zebys drogi Amrun\'ie obejrzał swoją kobietę i dokładnie przyjzał się anatomii:D(jak jej nie masz to jak najszybciej sobie ją załatw)

pozdrowionka+od koleżanki również:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom... za dobre rady serdecznie dziekuje:D... i pozdrawiam gorąco...

 

mam problem nie mogłem się zalogować na swoje konto... haslo nie zostało przyjęte... więc kliknąłem zapomniałem hasła i czekałem na maila... ale jak nie było tak nie ma... dziś jak minęły 24 godz od poprzedniej próby znów kliknąłem i czekam...ale chyba nic z tego... HELP!

 

a tu następny łobrazek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No łądnie to wygląda...

+cieniowanie

+wbrew pozorom proporcje (ogólne)

-małe niedoskonałości (które latwo poprawić ;) ):

*2 rys. za małe ręce (prawie tak płaskie jak papier)

ze stopami chyba coś nie tak ( tak mi się zadje ;P)

strasznie chuda...ale to naszczęście nie twoja wina...:D

*4 rys. w okolicy prawego barku (jak \"rozpoczyna się ręka)jakieś nienaturalne załamanie (tak jakby ręka wyrastała ze \"wcześniej obciętej\"; dorysowałeś ją ??)

tak jak giorgione spostrzegł...cosik za chudy ten nadgarstek...

To by było na tyle...

 

PS. Ale mi się oberwie za te wytykanie...ale w końcu poto tu umieszczamy swoje prace, aby nam \"wytykali błędy\", dzięki czemu z każdym rysunkiem doskonalimy kreskę...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje? pirewsze 3 to pod tym wzgledem nieporozumienie, w ostatniej zdecydowanie lepiej tylko w niej swiatlocien z kolei nieciekawy - gdzies zgubiles walor, no i kontur jakis jednolity, jakby obrysowana, w ogole moglo by go niebyc. No i twarze - straszne sa, za duzo przerysowywania za malo obserwacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za zainteresowanie...

błędy są, wiem i ucze się... poprawiał raczej nic nie będę bo mazać nie za bardzo sie da... wole nowe rysować.... co do twarzy to jak najbardziej... słabe...tez wiem ale narazie za mało umiem zeby jakoś sensownie wyglądały... w sumie nie myślałem ze sie kiedykolwiek za takie rysowanie wezmę... uczyłem się rysowac (i ucze nadal) z komiksów... to był mój główny podręcznik... a potem to juz jakos poszlo... mam dwie książki do rysunku... Jose m. Parammon \"Jak rysować postacie\" i \"Jak rysować\"... ale dopiero teraz do nich zajrzałem... czytam Loomisa odkąd wiem ze jest... a wlasnie jakby ktos znal stronke gdzie jest w pdf to byłbym wdzieczny... bo mam modem i sciagac każdą strone z osobna z fineart to masakra... :[....

 

ja wam dam Michela Jaksona!!!:mad: [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najciekawszą praca jest praca 1 - zywsza kreska, swiatlocien zywszy, nawet jakies poszukiwanie

polacz proporcje ostatniej z sposobem rysowania 1 a bedzie o niebo lepiej

uwazaj na niektore rysunki z tych ksiazek (tez je mam) sa blednie narysowane, a tak na marginesie ostatnio zobaczylem rysunek w jednej z takich ksiazek z cyklu \"jak rysowac aby dobrze rysowac\" i kobieta miala zlamana noge w lydce - takie byki ida do druku... no comment

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności