Skocz do zawartości

[Kupie]Książki do 3DS MAX


Dexter32

Rekomendowane odpowiedzi

Kupie książki . Interesują mnie te tytuły :

 

 

    [*]3D Studio MAX. Czarna księga animatora

    [*]3ds max 4. Techniki modelowania. Biblia

    [*]Po prostu 3ds max 4

    [/list=1]

    Najbardziej interesuje mnie 3ds max 4 Biblia . Jeśli ktoś posiada i nie używa jednej z wyżej wymienionych książek prosze o kontakt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Połki

Ja mam czarną księgę (razem z tą płytką co dołączają) i właściwie może bym ją sprzedał... Wprawdzie przeczytłem wszystko chyba z 7 razy, ale nie wiem, czy się jej pozbywać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ! I tu jest kruczek bo w przyszłości może się przydać , zastanów się i nie spiesz się z tym , narazie zakupiłem 3ds max 4 Biblia więc zaczynam powoli modelować , jeśli w przyszłości nie bedzie ci potrzebna to śmiało możesz walić do mnie bo chętnie kupie ten tytuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) Najbardziej To mnie interesuje Czarna księga , a nie ma gdzie używanej kupić :) i w helionie musze 120 zł zapłacić bo jest druk na żądanie :) No cóż może ktoś się zdecyduje :) i odsprzeda mi kiedyś swój egzemplarz :) narazie poczekam i naucze się modelować :) hehe bede miał co robić :) . Aha i jeszcze jedno pytanko czy ktoś może mi powiedzieć coś o książce 3DS Max5 wyd. Mikom bo dostałem ją wczorej w prezencie i nie miałem okazji zajrzeć ..

Pozdrawiam Marcin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności