Skocz do zawartości

Sterowniki Vista 64b - Skaner


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Od kilkunastu dni wertuje internet w poszukiwaniu sterowników do skanera Canon LiDe 50 pod system opercyjny Windows Vista 64bit.

 

Moze ktos z was mial podobny problem? Na kilku forum dyskusyjnych przeczytalem iz canon nie wyposcili i nie wyposci sterownikow po viste 64bit. Poniewaz zwykle robia sterowniki raz i nigdy wiecej updatow.

Napisalem do canona zapewne mnie zbeda... w takiej sytuacji od strony prawnej mozna sie jakos obronic? no bo przeciez nie kupie nowego skanera bo firmie canon niechce sie wyposcic sterownikow. Chyba ze mi kase zwroca za skaner (w co szczerze watpie) Z ich strony to jest zwykla spychoterapia.

 

Macie jakies patenty, pomosty na tego typu zagwostke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

to zwykłe olewactwo ludzi. Bo przeciez chyba nie chodzi tu o nieumiejetnosc napisania sterów.

To samo jest z tabletami pentagrama. Sterów nie ma. Bardzo średnio to wygląda .

Kurcze, darowaliby sobie emisje trzech czy czterech reklam i włozyli tą kAse w produkcjie sterów :(

pozdrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o bezpośredni kontakt z HelpDesk tel 0-22 583-43-07 lub skorzystać z samodzielnej pomocy na naszej stronie http://www.canon.pl

Pozdrawiam

 

Oto odpowiedz canona na moj emial w sprawie sterownikow , zlew totalny... napewno dzwonic niebede dziwne by bylo jakbym mial jeszcze doladac do interesu tylko poto zeby pani ktora obsluguje infolnie powiedziala mi ze niema sterownikow ....

 

Dla pewnosci sprawdzilem jeszcze ich link z "samodzielna pomoc" jednakze tam rowniez niema sterow pod viste (ani rozwiazania jak to obejsc), wiec chcac niechcac grzecznie wyslalem wiadomosc zwrotna :) ... Ciekawe co tym razem mi napisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawskich i posiadaczy skanerow ("profesjonalnej") firmy canon do ktorych niema sterownikow oglaszam wszem i wobec ze dostalem odpowiedz od glownego serwisu canona , w ktorej napisali ze to moja wina i woqule po co sie czepiam , no bo po co niby kupowalem skaner ktory niema sterownikow do visty 64b. Odpisalem ze skaner posiadam z 2-3 lata no co oni odpisali ze niema i niebedzie sterownikow pod viste 64b. koniec kropka dzieki za kase pocaluj mnie w d**e. Tyle w tym temacie, niepozostaje mi nic jak sprzedac skaner "wspanialej" firmy canon ewentualnie przetestuje czy ruszy na sterach od lide20..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

kurcze, po prostu rece opadaja . chamstwo najwyzszej próby. brak słów po prostu. I tak będą musili to zrobic. Może za rok , może za pieć, - ale bedą musieli. A do tej pory powinno sie o tym mowić jak najwięcej - niech ludzie wiedzą , że taka firma ma ich w d..

Ręce opadają :(

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności