Skocz do zawartości

Ogień wojny : Indianin


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myÂla│em i wymyÂli│em. Mianowicie mam zamiar zrobiŠ takiego fajnego indianina (z charakterystyczn▒ twarz▒ i dlugimi wlosami) :D, niewiem tylko czy musi on posiadaŠ jaki super-plazmowo-atomow▒ bro˝, czy mo┐e zwyk│▒ india˝sk▒ dzidŕ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

/// masz niez│y pomys│ z tym skalpem ///. Przed chwil▒ siŕ bardzo zdenerwowa│em bo zamykaj▒c maxa powiesi│ siŕ przy zapisywaniu i prawie sko˝czon▒ g│owe indianina szlag(szlak { :cool: } ) trafi│, i przepad│o 1,5 h mojego cennego czasu , jutro mam sprawdzian z historii :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to wygl▒da. Trochŕ przesadzi│e ze zmarszczkami. No i uszy. Uszy s▒ za chude, za to czaszka jest w tym miejscu za szeroka. Trochŕ przesadzi│e te┐ z policzkami. Te fa│dki tak jako nie bardzo. Mo┐e podeÂlesz troche widokˇw front i left. Wtedy bŕdzie mo┐na to lepiej oceniŠ. Wiem, ┐e to nie jest ┐adna konstruktywna pomoc. Ciŕ┐ko to opisaŠ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja.podobaja mi sie zmarszczki na hmmm koncach oczu..tych blizej uszu :D

pare rad:

-oczy do tylu

-usta go goory

-kaciki ust do dolu ;] taka smetna , powazna mina ;P

ps. moze jak oczy beda troche bardziej skosne/cienkie bedzie to mocniej indianskie ;P

 

powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodŕ musisz obni┐yc, a fa│dy na policzkach obni┐yc. To maj▒ byŠ zmarszczki, a zmarszki s▒ spowodowane grawiatacj▒. A teraz wygl▒da jakby mu je kto podtrzymywa│. I jeszcze czo│o. Wygl▒da jakby jakiego garba tam mia│. Pracuj tak dalej. G│owa jeszcze nie jest sko˝czona:)

P.S. Nos jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i policzki s▒ lepsze. Bezapelacyjnie:) (┐e AndrzejaL zacytujŕ) A co do otocznia to ja bym widzia│ tego indianina na jakim lataj▒cym skuterze oczywiÂcie w barwach mustanga (konia). Do│o┐y│ bym mu d│ug▒ spluwŕ laserow▒. Wszystko w stylu z│ego indianina na dzikim zachodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny pomys│ na tego indianina. Siedzi po turecku (czy indianie siedz▒ po turecku;)) na kolanach trzyma laptopa. Za plecami tipi (taki namiotek). Obok namiotu u┐▒dzenie zasilaj▒ce do laptopa. A w tle ogˇlnym zniszczone miasto (jeszcze palace i wal▒ce siŕ). Upiorne Âwiat│o z laptopa oÂwietlaj▒ce chytr▒ minŕ indianian:) Tytu│ \"Za LitleBigHorne\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności