Skocz do zawartości

skad wasze avatarki i nicki


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mialo byc hesus.. ale zalogowalem sie jako pawel...teraz nie wiem jak to zmienic:) buahahah

a z orbazkiem bylo podobnie.. nie za bardzo wiedzialem czy to sie linka daje czy przesyla obrazek.. a ze ogladalem zapowiedz punishera.. screen shot...crop.. i cheja. wyszlo ..tak zostalo...moze zmienie to na cos bardziej osobistego... moj x-rax czachy:)..albo.. o juz wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój nick mi się nie podoba, ale dawno temu go sobie obrałem i każdy inny brzmi obco. To postać mitologiczna, z istotnych faktów z jego życia to utopił się w rzece płynąc do ukochanej :D (ciekawe czy ktoś kiedyś i mnie tak podsumuje;))

 

Avatara mam zapewne chwilowo, ale nie wiedzieć czemu pasuje do mnie jak ulał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic o nick\'ach juz kiedys byl o ile pamietam...no ale o avatarka juz nie:)

No wiec mój avatar to ofkorz z SW...Jango Fett- bardzo fajna postać,dlatego ja tu mam:) ...a nick to z filmu Armageddon, był tam gościu o nazwisku sharp i jakoś wpadło mi to w ucho i spodobałi mi sie to:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug, czyli potocznie narkotyk. Wiadomo, jak sie nie naduzywa, to jest przyjemnie, ale jak sie przegnie, to smierc lub kalectwo. Nie igraj z drugami ;)

 

Avatar? Byly rozne, od drag queen, poprzez bjork, do szczeniaczka, nie jestem do nich przywiazany. Jednak chyba wszyscy uznali, ze ten najlepiej do mnie pasuje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, nie igrać z Drugiem bo śmierć czeka :D:D:D

 

O nicku już gdzies pisałem, a awatarek.... no cóż wystarczy spojżeć, jakoś powstał w nieznanych okolicznościach i w stanie odmiennej świadomości, ale godnie głosi światu o istnieniu SquareDesign :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick stary jak świat jeszcze z czasów wagarów w żłobku :) (od nazwiska).

 

Avatar jakoś się przykleił (może to z powodu ciągłej fascynacji rpgami i tym podobnymi rzeczami - choć teraz już mniej) , niewykluczone że jak znajde coś ciekawego to zmienie. Nie przywiązuje jakiejś szczególnej wagi do avatarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick:

Ewolucja od \"Fulcrum\" ( z zamiłowania do rosyjskiego myśliwca MiG-29 Fulcrum ), potem kiedyś, \"ktoś\" chciał wymówić mój nick i pomylil się, powiedział Falcrum, a to nawet ciekawie się skladało, ponieważ podobnie zaczyna się moje nazwisko...:D ( 3 pierwsze litery...)

Mój avantar:

Znalazłem na stronce...spodobał mi się, no i jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ksywa (chyba kazdy sie domysli) pochodzi z zamilowania do Tolkiena i ogolnie fantastyki,

a avatar to podobnie jak u inych, gralem akurat w starcrafta i jakos mi sie spodobalo, wiec jest.

Prawdopodobnie niedlugo go zmienie

 

Update: no i juz zmienilem ;)

 

Pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick mam po prostu od imienia, nic oryginalnego:). Avkek też mam raczej zmienny, wcześniej był wbity w ziemię B-24 ze względu na moje zainteresowania lotnictwem a teraz jest 2 typów naparzających się:D, niedawno zacząłem kickboxing trenować i jakoś taką zajawkę złapałem:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jups rzeczywiscie nie napisalem skad sie wzialem ;-p... wiec (wiem ze sie nie rozpoczyna od \"wiec\" ale coz ;-p) kiedys (bardzo dawno temu) poznali sie moi rodzice ale ten etap chyba pominiemy ;-D...

PRZYGOTUJCE SIE BO HISTORIA JEST DLUGA I NUDNA

nick: chcialem sie pobawic z znajoma w \"you\'ve got mail\" i staralem sie wymyslec jakis oryginalny mail ktory mnie nie zdradzi a bedzie cos soba prezentowal i wtedy przypomnial mi sie motyw everyman`a ktory omawialismy przy okazji \"procesu\" na j. polskim... w skrocie chodzilo o to (jesli dobrze pamietam) ze jozef k jest postacia anonimowa i moze nim byc kazdy z nas dlatego bedac everyman`em moge byc kazdym i nikim, wszystkim i niczym ;-D... kiedys w internecie uzywalem swojej codziennej ksywki \"siwy\" lecz tych jest jakos za duzo potem mialem ksywke w spak - \"ywis\" ale ona mi sie nie podobala i tym sposobem przerzucilem dalej everyman`a jaka oficjalnego nicka... uuf koniec o tym, teraz

avatark: na poczatku (nie na tym forum) mialem avatarka z swoim fotosem, jak zmienilem nicka zmienilem i obrazek na twarz ze znakiem zapytania a potem dwie twarze zwrocone w przeciwne strony (jedna pelna druga tylko kontur) az ktoregos dnia nabazgralem i wrzucilem sobie tego pajaczka - niewiele ma wspolnego z nickiem ale jest jakis taki \"klimatyczny\" (przynajmniej dla mnie)... ;-D i tak sie prezentuje w sporym skrocie i uogolnieniu historia nicka i avatarka -> to juz jest koniec (nie ma juz nic)...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie bardzo prosto. Nick od nazwiska, a avatarek sie napatoczył jak szukałem czegoś o katanach, albo o wakizashi, już nie pamietam:]

PS: Sikham, jeżeli Ty tak wyglądasz jak coś nie wychodzi, to ja wole się trzymać daleko jeżeli max się zwiesza na przykład:D Bo wtedy swoją kosą pewnie machasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad moj pochodzi hmm nick od imienia tak tam ktos wymysli w daaaaaaaaawnych czasach i po troche zostalo do dzis co do avatarka to silent hill 3 (glowna bohaterka)

kiedys moje zdjecie wrzucze jak czas znajde oczywiscie zphotoshopowane ;)

 

witam wszyskie nowe osoby na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick (Kris) to od iminia, a ® od nazwiska: razem - Kris_R... prościej się już nie da :)

A avatar to narysowany przeze mnie Stich z filmu Lilo i Stich. A dlaczego Stich? ano moja dziewczyna ma śliczne imię Lilka więc stanowimy w ten sposób zgraną parę. NO A CHARAKTEREK TO MAM NAWET PODOBNY DO TEGO STWORKA no i tak z sympatii tu jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim avatarku jest mój Synuś który ma ciągotki do grafiki. Na razie szlifuje swój warsztat na meblach i ścianach w swoim pokoju ale chyba kupię mu tablet ;)

A moja ksywka mnie się nie podoba ale mam ją już dość długo więc za dużo kłopotu ją teraz zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim avatarze jest... TIM z monthy pythona i swietego graala :) chcialem francuzów ale jakos Tim mi sie spodobal :) kto ogladal to wie o co chodzi...

ksywa..

zaczelo sie od falszywego nazwiska podawanego w zamierzchlych czasach kanarom - gładysz, potem ewoluowalo do quadysza po tym jak wprowadzalem bolesnie mojego kolege w arkana quaka 1 kilka lat temu.. i tak oto zostalem quadyszem...

 

ps i love monthy python...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi moj koles ponoc nie porusza sie inaczej po firmie :) jak w ministerstwie dziwnych krokow :) hehe kiedys bylem u niego i faktycznie :)

monthy python jest kazdy rewelacyjny, zywot briana chyba najmniej ale tez miejscami powala, ostatnio ogladalem swoja kolekcje latajacego cyrku - ech duzo by mowic, tylko samemu to jest polowa przyjemnosci, najlepiej znalesc jeszcze jednego maniaka wtedy trzeba ogladac z nocnikiem w dloni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też wytłumacze FRODO tylko dla tego że jak poszłem do liceum to mnie tak klasa nazwała, a najlepsze jast to że nie widziałem ani jednego lord of the ring

bo nie lubie tego typu filmów ps. niby jestem podobny do froda ale czy to prawda to niewiem stoje przed lustrem i niebardzo widze froda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności