Skocz do zawartości

Rysunki olowkiem(update 04_03_18)


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki:) za c&c.

Tylko nie rozumiem co nie dociera do was w tych trzech pierwszych:).W gruncie rzeczy sa to tylko takie koncepty postaci i nie maja w sobie jakichs wyzszych tresci:) wiec nie wiem co tu moze nie przemawiac:).A co do proporcji to do realizmu niejako dazylem tylko w portrecie pani:).W reszcie to tylko realistyczne chociaz nie udane oswietlenie a budowa mocno zdeformowana:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj sie, dzisiaj popija, to duzo rzeczy zacznie do nich przemawiac;) Chlopcy wrzucaja wszystko do jednego wora i przykladaja do tej samej miarki. Moze kiedys wyrosna z tego.

 

Najfajniejsza jest pierwsza pracka, w miare dynamiczna. Postac nie stoi na bacznosc, jak w dwoch nastepnych i cieniowanie ciekawe (przypominaja mi sie czasy Amigi i gra Speedball2 - tam bylo podobne:) ). Chetnie obaczylbym ja w wiekszym formacie.

 

W drugiej podoba mi sie.... noga:) Brakuje drugiego ramienia, w tym widoku powinno byc choc troszeczke widoczne, a juz na pewno bark.

 

Trzecia pracka tez bylaby fajna, gdyby nie uciete stopy (kartki zabraklo?) i poza na bacznosc.

 

Portrecik...hmmm.... postac podobna troche do Marylina Mansona, szczegolnie z tym okiem;) Jak to z portretami bywa tutaj trudniej ukryc bledy anatomiczne, ludzie szybciej je wylapuja:) Poza tym troszeczke powinienes dac pani miejsca z lewej, bo strasznie musi sie dusic (zreszta wszystkie Twoje postacie sie dusza);) To taka szkolna zasada, ktora mozna lamac dopiero po jej opanowaniu;)

 

Poprosze wiekszy format pierszego rysunku i moze sprobuj podac go troszeczke inaczej. Od czego masz Photoshopa?:) Bron Boze nie mowie o kolorowaniu!

 

Pracuj dalej, masz fajny styl i nie silisz sie na fotorealizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hesus, wybacz Scatmax, ale nie moglem sie powstrzymac, zeby nie zrobic na szybko \"tapetowki\" z tego rysunku;)

 

Wieksza wersja siedzi na pulpicie, a co!?;)

 

edit:

Troche przegialem z obrysem postaci, ale poprawilem tylko u siebie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden w podobnym stylu.Powstal 2-3 po ostatnim poscie w tym temacie na poczatku nie chcialo mi sie go skanowac a potem nie moglem sie zalogowac wiec nie postowalem.Dzisiaj juz zalogoany postuje:).Indiana Jones;) z krzywa lufa:D

 

jones.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update.Rysunek podobnie wymodzony co pozostale wiec wrzuce tutaj.Taki wypucowany ale...na polskim mam teraz literature fantasy i trzeba bylo napisac opowiadanie i jeszcze swoje wyobrazenie smoka(Sapkowski i \"Zloty smok\") opisac badz narysowac.Wiec naysowalem , masa burakow ale poza to mi sie udala taka jaka chcialem.

dragon.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podoba mi się postać na koniu, chociaz troche za bardzo zlewa sie z tłem. W smoku kilka elementow mogles dopracowac, rażą mnie skrzydłą ktore nie wiadomo w jaki sposób wyrastaja korpusu, ale szkicyk ogólnie fajny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności