Skocz do zawartości

Poszukuje grafika 3D - stworzenie postaci 3D do gry RPG/TPP


Gość SilverTeam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość SilverTeam

Kobieta włosy długie ciemny brąz podobnie jak oczy z przepaską na głowie zbroja i peleryna przy pasie miecz. Szczegółowe textury wysokiej jakości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

 

tak jak w temacie ..

 

kontakt : 2083325

 

ŁEEEEE , inni to przynajmniej sie wysilają na jakieś opisy. Pomijam kwestię , co z tego potem wychodzi - ale przynajmniej na poczatku sie wysilają......

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SilverTeam

Szczerze mówiąc to tak podobne do A. Jolie dodam załączniki jak to miej więcej miało by wyglądać. Oczywiście niedosłownie A. Jolie Ten drugi załącznik przedstawia szczegółowość postaci jaka miała by być. O i przydał by się 2 model podobny do tego załącznika :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------

P.S. Gra tworzona jest przez pasjonatów gier chcących stworzyć własny taki projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta druga nie jest podobna do Jolie.

Myślę że nie macie co liczyć na grafików, póki nie będziecie w stanie odpowiedzieć choćby na część pytań Intoxicate.

Oprócz tego żeby wymodelować taką postać przydałby się conceptart, a nie jakiś niejasny opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, strona internetowa? engine? COKOLWIEK?

Wiesz, niechce być niemiły ale to żałosne. Kto w dzisiejszych czasach dołączy do teamu bez podanego DOS'a albo chociaż bogatej strony internetowej? Nawet nie wiemy w ilu robicie tą grę, nic... Na przykładzie ostatnich tematów powinieneś wyciągnąć jakieś wnioski i stworzyć ciekawą ofertę. Powodzenia przy projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę zrobić conceptArt 2d do tego ale potrzebuję takich info:

-czy płatne i ile? a jesli nie to co z tego grafik będzie miał (np. reklamę, umieszczenie nazwiska w projekcie itp...)

-czy umowa, jaka(jaki rodzaj) i z kim

-jakie miasto, chyba że zdalnie...

-czy jesteś przedstawicielem, lub pracownikiem jakiejś firmy i jakiej?

-czy projekt w ogóle jest komercyjny...???

-jaki jest czas na to (deadline), w jakim czasie się trzeba skontaktować, od kiedy można robić pracę

-i inne wcześniej już zadawane pytania...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple ty tak na serio? :D równie dobrze możesz zrobić koncept dla mnie będziesz miała z tego takie same korzyści (punkt do reputacji :D)

 

Ten temat to jakaś kpina i całkowity brak szacunku autora do nas - ja bym dał bana na rok co najmniej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purple, Lewus: Jak się tak palicie do pracy to dołączcie do jakieś realnej grupy, hmm czy ja znam jakąś grupę? A tak Moja ;) A tak na poważnie to proponuje usunąć te wszystkie tematy i zaostrzyć regulamin panujący w tym subforum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności