Skocz do zawartości

komputer do grafiki 2di3d notebook/stacjonary?


Gość razjel

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić komputer do grafiki 2i3d (cady i 3ds no i PS). Chce sprzęt który starczy na dłużej, zastanawiałem się nad iMaciem 24' ale nie jestem jak zachowuje się z programami do 3d. Zastanawiałem się nad notebook do projektowania ale też nie wiem czy to dobry pomysł eurocom phantom lub macbook pro mają całkiem dobry sprzęt? Jestem otwarty na wszelkie propozycje i uwagi bo nie mogę się na nic zdecydować a czas zaczyna mi uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a więc OS Appla nie obsługuje 3ds Max...jak jest z Cadami nie wiem... no chyba, że zainstalujesz sobie Windowsa... ale wtedy szkoda kasy na Appla ;]

ja bym jednak stawiał na mocnego Desktopa. Jeżeli rozważasz iMaca to na pewno masz fundusze na jakąś stacje na 2 Xeonach QuadCore ;] Na pewno starczy na dłuuugo, a pozwoli równocześnie na późniejszą, ewentualną rozbudowę...

 

Może podaj kwotę w jakiej chcesz się zamknąć to będzie można wtedy coś konkretniejszego powiedzieć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z laptopow to w ciemno moge polecic cos takiego http://www.komputronik.pl/Notebooki/IBM_Lenovo/seria_T/seria_T61/IBM_ThinkPad_T61p_T7500_2048MB_100GB_15_4__NVQ_VU_/pelny,id,45198/

 

mam troche slabszy model ale daje rade tylko najlepiej miec zewnetrzny zwykly monitor podpiety ... ale to rozwiazanie jezeli musisz byc "mobilny" inaczej tak jak radzi kolega wyzej stacjonarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności