Skocz do zawartości

CC sesja 5: "Dreamcatcher" by Stiffer74


Gość Stiffer74

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stiffer74

Witam.

To mój pierwszy start w bitwie. Na razie daje szkic konceptu (koncept concept artu ? :) ) bo nie wiem czy będe miał czas go skończyć. Jako początkujący w tej dziedzinie po cichu liczę na wyrozumiałość.

 

Opis:

1.Pierwszy pomysł na PJW. Długie ręce i pozycja do skoku – trochę wzorowałem się na małpach. Ich postawa najbardziej odpowiada opisowi wg mnie.

2.Reaktor – w podejściu pierwszym niby się z niego wydobywa ciepło. Pomysł odpadł bo jako jednostka wywiadowcza czyli szpieg powinien być jak najmniej widoczny. Wszelkie dymy i ruchy powietrza skreślają taką jednostkę z tej funkcji.

3.Hełm – wzorowałem się na głowie mrówki + głowa Obcego (Giger) + maska łowcy z SW. Wypustki po bokach to kamery skierowane w tył / bok pełniące podobną funkcje jak lusterka boczne w samochodzie. Na tyle hełmu detektor ruchu by nie zostać zaskoczonym od tyłu, oraz detektor obiektów by jednostka mogła się poruszać tyłem bez obawy rozbicia się na ścianie.

4.Ręka – 3 palce + kciuk = wersja optymalna. W środku wysuwana końcówka do terminali. Wzorowana na wcześnijszym modelu R2D2 :)

5.Napierśnik z filtrem powietrza. Filtr pełni również role detektora trucizn, skażenia itp.

6.Ulepszony model – zmniejszony reaktor + dodane ostrza na rękach. Lekko odchudzony co miało poprawić jego szybkość.

 

Na razie tyle. Jeśli uda mi się go skończyć wrzuce wersje finalną – jeśli nie to ten szkic zostawie do oceny.

Wszelkie uwagi, krytyka itp jak najbardziej mile widziane.

Pozdrawiam

 

pjw-900.jpg

-----------------------------------------------------------------------

pjworgqr6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności