Skocz do zawartości

Jaki program do partycjonowania dysku pod windowsem


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest najlepszy program do partycjonowania dysku pod windowsem

jakiś czas temu używałem Partition Magic do zrobienia partycji na 500, xp wykrył je bez problemu ale gdy 2 dni temu chciałem zainstalować XPka na pierwszej partycji to instalator nie rozpoznawał partycji i nawet usunięcie parycji i założenie nowej nie pomogło musiałem przenosić wszystkie dane z dysku usunąć wszystkie partycje i instalatorem założyć nową i dopiero zaskoczyło, zabrało mi to z 2h

czy jest jakiś program który nie robi takich problemów albo czy w Partition Magic jest jakaś opcja żeby instalator XP poprawnie wykrył partycję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hm, uzywam PM od ładnych paru lat (pierwsza wersje dostalem jako gratis do plyty glownej) i nigdy takich jaj nie robil. Jakis czas temu PM8 zostal wykupiony przez symanteca i nagle strasznie obrosl w wielkosci, nie wiem co mu tam powciskali, ale boje sie sprawdzać.

A co do tej partcyji, to moze poprostu skopal ci sie Master Boot Record? Czesto windows w ogole nie łapie że tam jest partycja (mialem podobne jaja jak pierw zainstalowalem Linuxa a pozniej Winde, winda sie bardzo pluła). Na to pomaga albo "Super GRUB Disk", albo recovery menu z plytki instalacyjnej XPka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu PM8 zostal wykupiony przez symanteca i nagle strasznie obrosl w wielkosci, nie wiem co mu tam powciskali, ale boje sie sprawdzać.

 

hehe no to ja sprawdziłem za Ciebie :D korzystałem właśnie z tej wersji od Symanteca może tu jest problem :)

 

grass dzięki za radę przy następnym razie jak będe miał taki problem spróbuję twojej metody :)

 

cheers! chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności