Skocz do zawartości

big problem ze sprzętem


pileq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam athlona Xp 1700+, 256 DDR, Sparkle GeForce 2 MX 400. Z maxem \"walczę\" od 4-tej wersji. Świetny program tylko, że nie na moim kompie. Poprzez wszystkie MAXy (4, 4.1, 4.2, 5, 5.1, 6) nieustannie prześladuje mnie ten sam błąd. W nieoczekiwanym momencie wyswietla mi sie okienko z komunikatem \"An error has occured and application will now close...\" potem pytanie czy chce zrobic recovera sceny. Proboalem juz wszystkiego, nowe sterowniki, oryginalne sterowniki, softquadro(trochę lepiej). Myślałem czy to przypadkimem nie karta graficzna, ale max wiesza się nawet przy scenach z dowma sześcianami. Czy ktoś wie/domysla sie w czym może tkwić problem?

 

P.S. Komp jest z Vobisu, więcy hcyba dobrze skonfigurowany (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki za link. Mam zamiar zakupic jakas nowa karte graficzna bo ta to niestety za mało jak na moje potrzeby :) Co bys polecil tak do 300 zlotych tak zeby pasowalo i do maxa i do gier z naciskiem na maxa :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny problem - teoretycznie sprzet moze byc niewinny bo program zdazy wywalic blad, a nie powiesic calkowicie system, ALE to samo zdarzylo sie na roznych wersjach programu!!!. Osobiscie sprawdzilbym Twojego kompa z inna koscia RAMu - walnieta pamiec zawsze powoduje inne bledy w dzialaniu kompa i softu... Dobrze jest miec w takiej sytuacji kontakt z \"zaprzyjaznionym\" sklepem komputerowym - bo mozna nawet wypozyczyc na chwile sprawne akcesoria, sprawdzic u siebie a potem oddac...

Polecam sie zaprzyjaznic z jakims sklepem no chyba ze masz dobrych kolegow, ktorzy uzycza swoich bebechow :)

 

tyle ode mnie

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Połki

Zawsze też warto sprawdzić taśmy do twardziela... Ale to raczej bys miał z innymi programami tez problemy... Te taśmy 80 są słabiutkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności