Skocz do zawartości

Rhino 3D


nosal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj nie porownywalbym obu programow bo z calkiem innej bajki sa.

Rhino jest swietnym modelerem nurbs i nie tylko oczywiscie.

Forum jest tu:

 

http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php?md=forum&fid=15

 

a tu tutoriale (nie sprawdzalem):

 

http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php?md=topic&tid=1867#first_unread_post

 

niema tutkow ale jest juz chyba polska wersja rhino czy jakis updejt do najnowszej wersji

 

a po za tym jest bardzo intuicyjny i w wielu miejscach podobny do... autocada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może nie dykretne pytanie ale nie czujesz że się ośmieszasz stwierdzeniem w stylu: \"i czemu nikt nie zrobi forum tego softu? bo w modelowaniu max mu nie dorasta chyba do piet.\"

 

 

Wiesz no ja swoje w Rhino odpracowałem. Byłbym bardzo szczęśliwy gdyby był nubsowym modółem Maxa... Ale jako samodzielny produkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bez urazy ale akurat Maxa można porównywać ;), powód prosty nurbsy ma chyba tylko po to aby w broszurce widniały ;) i nie ma co porównywać do przytoczonych programów bo to jest po prostu bez sensu. Hah a te programy jakby nie patrzeć mają nurbsy do innych celów. Ja bym nie ośmielił się twierdzić które lepsze :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a ja szukam dokumentacji i tutkow do Alias StudioTools ktory jest jeeeeszcze lepszy w modelowaniu nurbsow niz te smieszne programiki :D:D:D

 

Moze wiecie jak kupic oryginalny pakiet Alias Studio Personal Learning Edition 11 nie majac karty kredytowej visa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :>

 

Skro lubisz wsiadać do porche, wyjmować ze skrytki instrukcję obsługi.... To nie mam pytań... Wiesz nawet emerytowana Hela w swojej starej syrence (jednak znanej jak własna kieszeń) weźmie cię na pierwszym wirażu ;).

 

PS. Jeśli metafora nie okazała się wredna to jest to jedynie wina pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham troche nie zrozumialem Twojej wrednej metafory :)

 

Nie chce sie z nikim scigac ani cokolwiek udowadniac.

Interesuje sie designem, bede kiedys probowal wyjechac na zachod a w Polsce zadna uczelnia nie jest supportowana przez SGI/Alias`a.

Wiec jesli jest mozliwosc kupienia legalnej wersji edukacyjnej oprogramowania z pelna dokumentacja i tutorialami na dvd to na to mnie stac bo na kursik w kaliforni jez nie.

 

Studio Tools jest specjalistycznym oprogramowaniem dedykowanym projektantom wzornictwa przemyslowego.

Sluzy do projektowania a nie do wizualizacji.

Mialem wersje \"spotrowa\" i niestey interface i workflow jest baaardzo trudny a jest to soft niezbyt popularny wiec zadnych tutoriali w netie nie ma.

 

Gotham mozesz zapytac po co mi to - bo mam 25 lat, kilka wygranych najwiekszych konkursow designerskich w Polsce i nie ma dla mnie roboty w tym zapizdzialym kraju wiec czemu nie, sky is the limit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, jaki ładny off-topic się zrobił :] Gotham oraz Akdsn, powinniście mieć przydomek \"Off-topic Masters\", bo wszędzie gdzie się obaj znajdziecie to dochodzi do dyskusji między wami i nici z tematu :)

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności