Skocz do zawartości

Pytania laika :d


Innos

Rekomendowane odpowiedzi

Zbrusha używam dopiero od wczoraj ale jak wiecie (a może nie) w 3d juz troche siedze wiec musze tylko obczaic interfejs i mozliwosci tego cudenka.

 

Mam pewien problem

 

problemcz4.png

 

Jak widzicie model jest rozmazany i nie widze dokladnie detalu. Chyba tak nie powinno byc więc moje pytanie brzmi czy gdzies w opcjach jest mozliwosc nie wiem moze zmiany rozdzielczosci czy cos?

 

2 pytanie

 

Da się jakos usunąć model?

 

3 pytanie i ostatnie

 

Jak zapisać model zebym potem mogl go jeszcze edytowac? Bo jak zapisze document to potem nie moge dalej zmieniac go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie widzę obrazka więc na pierwsze pytanie nie odpowiem( coś mi się zpierdzieliła przeglądarka chyba bo w żadnym poście nie ładuje obrazków)

ad 2 da się usunąć model jeżeli jest w edit mode to wciśnij delete a jak narysowałeś nowego tool i tamten jest nieaktywny to wciśnij ctrl-n wszystkie nieedytowalne pixele zostaną usunięte.

ad 3 zapisuj modele TYLKO i wyłącznie w palecie tool masz tam save as do zapisywania modeli w formacie .ztl (najlepiej tak zapisuj bo zapisane zostają wszystkie informacje o edytowanym modelu podziały siatki, warstwy, polygrupy itp.) i export jak chcesz wyeksportować model żeby go otworzyć w blenderze (format .obj).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności