Skocz do zawartości

CC sesja 5: "Dreamcatcher" by lacedemon


Lacedemon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogolnie bardzo fajny twor, ale na pewno stac cie na wiecej :) Tak jak wspomnieli poprzednicy kuleje cos perspektywa drugiej nogi, jak dla mnie brakuje masy w dloniach, w tej chwili sa za "delikatne", dodaj wiecej tych swiatelek co ma na grzbiecie, teraz nie wiadomo po co tam sa, a przez tak wyrazisty kolor przykuwaja odrazu uwage, a tyl grzbietu chyba nie jest najwazniejszym elementem tej sceny? :) Mam nadzieje, ze wycisniesz z tego konceptu wiecej, bo szykuje sie cos naprawde dobrego, bede tu zagladal. Pozdrawiam

 

Ps. Te "kamerki" na glowie maja dla mnie dziwny kat w stosunku do glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

 

Teraz widzę, jak naknociłem z perspektywą w nogach. :) Poprawię to bankowo. Cała postać do skończenia. Wdziera się tu za wiele chaosu.

 

Miriam. Tak, staram się maksymalnie wydajnie pracować. :D

 

Krzysiek_gfx. Z tymi nogami to odstawiłem kiszkę. Dobrze, że to przylukałeś.

 

Łapki mu zbuduję. Światełka wedle nakazu mają być. Coś z nimi pomodzę, bo ten ich kolor rozbija mi gamę koloru. Zrobiło się wesołe miasteczko :)

No i faktycznie szkoda byłoby olać ten koncept, bo są nadzieje na fajny.

 

Zbychowaty. Postać w przykucu do skoku, więc ciężko mu biodra pokazać. Problem widzę w okolicach bioder. Perspektywa i relacja nóg. To poprawię.

 

Aspenboy. Teraz to widzę i się nawet przeraziłem, że to tak spaprane. :D

 

Ortheza. Dzięki. Postaram się to dokończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej, mozna wreszcie poczuc jego moc, jeszcze kilka moich wskazowek: stopa troszke nie przekonujaca, moze lepiej by bylo zrobic go z trzema paluchami ale rozstawionymi? Wtedy bedzie mozna poczuc wiekszy balans na nogach, kamery na glowie caly czas przykuwaja oko, niepotrzebnie, czegos im brakuje, wedlug mnie mozna by ja calkowicie usunac,ale to tylko moje zdanie :) ostrze na prawej rece jakby mniejsze, proponuje wydluzyc bedzie wygladal grozniej :) no i troszke za male biodra. Ale ogolnie jestem bardzo na tak!

 

ps. to swiatelko w pupie niepotrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności