Skocz do zawartości

E2A - "Baryla" by dyb3k


dyb3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam do pierwszego postu rysunek, którym chce zakończyć pierwszy etap. Chciałem stworzyć mroczny klimat podziemnego hangaru. Uchwycona została chwila przygotowań do wyjazdu na powierzchnie. Dałem na pierwszy plan postać aby zasugerować co będzie się mniej więcej działo gdy przyjdzie do tworzenia konceptu postaci.

link do większej wersji: http://www.unitronic.beep.pl/podziemie1200.jpg

 

 

wizja Baryły:

 

barylka2.jpg

 

 

 

podziemie.jpg

 

 

 

[09-10-07]

W koncu cos nadziubałem. Zbytnio nie chciałem sie wyróżniać

wiec też wziąłem pierwszy fragment tekstu:) To jest pierwsza

myśl szybko zwizualizowana więc jest jeszcze trochę niedociągnięć.

 

 

czolg5mniejsze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo si! Mam wrezenie ze jest to wszystko jakos rozedrgane pod wzgledem swiatla. Brakuje mi jakiejs bariery, prowadzenia wzroku. Moze dac mocniejsze swiatlo na pociag, dodac jakis slup koniecznie po prawej, oraz odwaznie stlumic niepotrzebne rzeczy. Czekam na kolejny update! Sprobuj wziac wiekszego brusha i szybko, eksperymentalnie popatrzec na resultaty. Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w każdy z tych szkiców ma swoje wady i zalety. W pierwszym, moim zdaniem Baryła wygląda jakoś tak menelowato :D, zdecydowanie bardziej po generalsku wygląda w drugim rysunku (brzuch itd.), aczkolwiek tutaj troszkę mi nie pasują takie cienkie elementy mechaniczne, szczególnie ta łapa. Aha, no i kot w pierwszym wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności