Skocz do zawartości

Opinie o modelu laptopa


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hej, moja kolezanka go ma (albo odrobine wyzszy model - nie pamietam), problem miala z tym o tyle, ze sformatowala obie partycje (na jednej byly instalki windowsa) i miala klopoty z instalacja innej wersji (np. Professional). Nie dostala zadnej serwisowej plytki itp. Poza tym musialem w Biosie kombinowac z wlasciwosciami dysku a potem jeszcze ze sterownikami zeby wszystko bylo ok (wiec jak cos potem to mam potrzebne materialy do instalki). Kupila go w Stanach Zjednoczonych, ale tu chyba jest podobny problem (jak sie myle to poprawic mnie :)). Sam laptop bardzo dobrze sie jej sprawuje i jest ok.

Aha i tak patrzac w przyszlosc ogolnie o laptopach - duzo znajomych ktorzy kupili sobie 15''4 i wyzej zaluja teraz bo duzo go woza a niewygodnie jest im z takim klocem jezdzic (taka ogolna uwaga - choc jak kto woli oczywiscie). W zasadzie ja mam 15'' i jest w sam raz dla mnie

 

pzdr thud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thud: Ale ten laptop jest bez oprogramowania, czyli chyba nie ma tej partycji z backupem windowsa...czy coś takiego, nie znam sie. Wiec CHYBA nie powinno być kłopotów z instalowaniem jakiegokolwiek wina?

 

grass: Windows XP. W gry nie gram, laptop potrzebny do auto/archi cada i trochę do 3ds maxa:] No i wiadomo PS :]

 

polka dot: co po co?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności