Skocz do zawartości

2EA - "Baryła" by Ros1


Ros1

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety czasu nie było prawie wcale, a że w rysowaniu kobiet nie mam wielkiej wprawy i wykończenie Czeszki zajęłoby mi wiele cennych godzin, zmieniłem temat i wykonałem "szybką baryłę" :D

baryaqc0.jpg

 

W końcu zdecydowałem się kontynuować drugą opcję.

Jest to koncepcja okolic Wrocławia, ruin po zabudowaniach przeciwlotniczych dookoła miasta, za którymi jest już tylko pustynia.

 

Niestety nie udało mi się skończyć pracy, więc wrzucam co mam :/

eliminator1gf9.jpg

 

 

 

 

Po przeczytaniu tekstu, do głowy przyszły mi dwa koncepty. Pierwszym z nich jest widok na Wrocław zaraz po przyjeździe bohaterów do miasta. Wyobraziłem sobie wielki szyb, który łączy podziemną część Wrocławia z naziemną. Z górnej części owego szybu roztacza się widok na miasto, który docelowo chciałbym stworzyć.

Na razie zrobiłem dwa szkice szybu, który będzie punktem obserwacyjnym całej sceny (jeszcze nie wiem jaka jego część pojawi się w finale) i jedną próbę widoku miasta. Wszystko to jest jeszcze we wczesnej fazie, dopiero teraz będę się nad tym głębiej zastanawiał.

Oczywiście komentarze mile widziane

widokszerszy2on2.jpg

 

wer3szkic1copygw7.jpgwer4copyya9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W ramach przerwy od rysowania Wrocławia, zacząłem realizować mój drugi pomysł, przedstawiający przedpola miasta, ruiny umocnień i wież przeciwlotniczych, poza którymi pozostaje już tylko pustynia. Pewnie przesadziłem trochę z zagęszczeniem owych obiektów i ich wielkością, ale zrobiłem to dla dobra atmosfery sceny, a poza tym i tak może to jeszcze ulec uporządkowaniu.

W ciągu najbliższych dni mam zamiar dokończyć obydwa pomysły i wybrać z nich lepszy :D

Opinie mile widziane...30546990lu5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie i komentarze :D

sammael_at - Nie wiem o czym mówisz, twarz wyszła najlepiej z wszystkiego :D

 

Zmieniłem wszystko, bo poprzednia wersja jakoś mi nie podchodziła, tą będę ciągnął już chyba do końca. Dużo jeszcze poprawiania i wygładzania, a czasu niewiele, ale myślę że jakoś dam rade...

Oczywiście zachęcam do komentowania

wip2nx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga zlego jednak pierwsza wersja byla mniej naiwna :] goła baba z gunem , ech dejvu?

pozatym olałbym sztywne trzymanie sie proporcji bo widać ze komiksowa stylizacja. powiększ jej biust zrób jakiekolwiek biodra ;) (będzie przerysowane i caly czas w konwencji) moim zdaniem nie ma nic gorszego jak nieudana próba stworzenia "hiperka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez pierwsza wersja bardziej odpowiada, gnat mi nie pasuje do sygnalistki , poza tym tamta poza była jakaś taka bardziej, sygnalistkę to widzisz od frontu zwykle jak ci macha albo sygnały daje ;P, poza tym kolory jakoś lepiej i klimat większy choć niedokończone ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wypowiedzi. Co do tak jednoznacznej opinii o wyższości pierwszego szkicu, coś czuję że chyba będę musiał do niego wrócić. Ale drugi też postaram się skończyć (o ile czas pozwoli) Dziś wieczorem coś pewnie wrzucę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności