Skocz do zawartości

Ogień Wojny:Scat


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

No witam:)

 

Tez zamierzam wziasc udzial w bitwie.Jak widac juz duzo zrobilem ale zaczolem w pierwszy dzien bitwy nie wzycilem go od razu poniewaz nie bylem pewny czy na pewno bedzie mi sie chcialo to robic:)Calosc robilem okolo 9-10 godzin(slow:))

Nie chcialo mi sie robic jakiego realistycznego kolesia wiec zdecudowalem sie na taki cartoon\'owy wyglad.Doprawie kolesiowi jakas giwerke duzo paskow plecak i inne duperele:)Jezeli chodzi o scenke to chyba bedzie sniegowa scenka ostatnie ogladalem ICE AGE(cool:)) i eksperymentowalem z takimi sniegowymi scenkami.Mysle ze beda pasowaly do mojej postaci szczegolnie jak ubranie postaci bedzie biale wiec bedzie sie wtapialo w tlo co bedzie pozwalalo mu dzialac z zaskoczenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Qrcze wczoraj przesiadlem sie na maxa 5 i przez caly dzin prawie sie bawilem nowymi funkcjami(BTW max 5 coraz bardziej zaczyna sie upodabniac do mayi.To dobrze:)5 wersja jest swietan duzo swietnych usprawnien i funkcji)Dzisiaj dodalem troche detali.I renderowalem Light Tracerem:D.I oto sa efekty.Dajcie troche komentow jak np co moglbym dodac albo cos:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze posadz go na skuterze snieznym i pokaz jak pruje pelna para przez alpy, moze jakis szot w skoku, wichura i snieg... Moze powinien miec rowniez lekko odmarzniety nos i uszy, lekko czerwono-fioletowe. Teraz postac wyglada jak spod igly. Nadaj jej wiecej charakteru detalami na teksturze. :) Ekstra bedzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popelnilem wczoraj kilka riggow takie tam pozy kiepskie.Urzylem samych kosci nie bawilem sie naraznie pointami dummy\'sam i innymi takimi rzeczami pozniej to zrobie.Zrenderowalem w takiej prowizorycznej scence pasujacej do pozy(wiem ogien jest do dupy i oswietlenie tez nie tego).Co do propozycji Tesaurusa hmm.. sam nie wiem mialem pomysla na scenke.Wymyslilem sobie ze taki koles bedzie zestrzeliwal samoloty lecace nad gorami czy cos w tym stylu a scenka miala wygladac tak ze w sniegu lezy rozbity samolot(i to jest wlasnie wyrazne powiazanie z sf mial byc to moj samolot ten ktory mam w swojej galerii bym go zmodyfgikowal na taki bardziej \"cartoon look\" i dodal wiecej szczegolow bo juz mi sie nie podoba) i stojacy kolo niego ten wlasnie koles z giwerka ktora poslala ten samolot do sniegu:).Moglbym tez zrobic cos takiego scena tak jak wyzej tylko ze koles zamiast stac kolo tego wechikulu moze (tutaj wlasnie wkracza pomysl tezaurusa) jechac do niego na skuterku:) i wszyscy beda zadowoleni:).Teraz jak na to patrze to mi sie nawet podoba ten skuterek:).Co do czapki to raczej sie na taka nie zdecyduje bo zepsuje mi to koncept postaci poniewaz ma to byc taki komandos a z taka czapka bedzie (jeszcze bardziej:)) glupio wygladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no:) to przeciez oczywiste ze nie z tego bedzie strzelac:)A na dodatek to co widzisz na tylko tak na pokaz do renderu to nawet nie przypomina forma tego co bedzie ten modelik zrobilem tylko po to zeby mial co trzymac:)Do strzelania bedzie cos w rodzaju bazooki:D albo czegos podobnego a ponadto bedzi tez mial jakis maly karabinek na niedobitki:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie swoim Copterem(tak nazwalem moj samolot o ile wogule mozna go nazwac nazwac samolotem:))troche go przeskaleowalem dzieki czemu wyglada troche bardzej cartoonowo:cool: a obudowy silnika zrobilem od nowa i dodalem kilka szczegolow.Wiem ze nie wyglada zbyt cartoonowo ale wlasnie taki styl wybralem t o jest cos w rodzaju realistycznego-nierealizmu:cool: cartoon odznacza sie przewaznie prostota a ja zrobie a raczej postaram sie zrobic jak najwiecej sczegolow w modelach jak i teksturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie swoim Copterem(tak nazwalem moj samolot o ile wogule mozna go nazwac nazwac samolotem:))troche go przeskaleowalem dzieki czemu wyglada troche bardzej cartoonowo:cool: a obudowy silnika zrobilem od nowa i dodalem kilka szczegolow.Wiem ze nie wyglada zbyt cartoonowo ale wlasnie taki styl wybralem t o jest cos w rodzaju realistycznego-nierealizmu:cool: cartoon odznacza sie przewaznie prostota a ja zrobie a raczej postaram sie zrobic jak najwiecej sczegolow w modelach jak i teksturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem Mu taka mala giwerke:cool:.Wiem ze ta bron to nic z scienc fiction(moze ze sto lat temu:D) no ale mi sie podoba(bron sama w sobie i chcialem taka sobie wymodelowac:)) albo po prostu kolesia nie bylo stac na jakas laserowa giwere;).Jutro sie zajme skuterkeim i moze bazooka:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten karabinek:) To M16:) Tylko z granatnikiem? Niewiedziałe, że maj± osobny spust dla granatnika:) Możesz mu dorobić zamiast celownika mini kamerę z projektorkiem. Co¶ takiego jak miał w pistolecie Funky Kowal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strzelałem z czegoś takiego:) Ale w kałasznikowie z grnatnikiem robi się tak, że zakłada się na nakładkę na lufę z granatem, ładuje specjalną amunicję, która wystrzelona uruchamia ładunek miotający w granatniku. Wtedy nie trzeba dodatkowego spustu:) Ach ta rosyjska wojskowa myśl techniczna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic prawie nie robilem.Dopiero dzisiaj siadlem do tej bitwy i pobawailem sie troche i wsadzilem kolasia i copter do jednej scenki.Bedzie kilka wersij sceny albo raczej kilka roznych scen/wydazen.Pierwsza ostateczna wersija sceny bedzie w dziennym oswietleniu copter sie bedzie palil koles bedzie jechal na skuterze z bazooka do niego.Druga bedzie wczasie strzelania z bazuki.Trzecia jak jedzie na skuterze.Jeszcze cos wymysle tylko nie wiem czy mi sie wszystko uda zrobic(szkola) ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szit!JAk teraz patrze na ten obrazek to widze ze koles chyba jest za duzy:)Mial stac dalej niz copter lezy a stoj z blisko a na dodatek jast za duzy:)Aha nie przejmujecie sie tym ze zle trzyma bron tzn ten tyl broni zamias byc miedzy reka a brzychem jest na zewnatrz za chiny nie moge tego tam wsadzic.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... podoba mi sie Twoj styl... :)

 

a co do scenek:

*moze by tak motion blur?

*jakies rysy na lakierze skutera?

*i te amortyzatory wygladaja troche licho... :P

 

ale ogolnie bardzo mi sie podoba - proste, ale z trescia...

 

powodzenia w bitwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze!

Wszystko robilem w maxie ale mayke tez od niedawna poznaje.Tutaj daje juz finalowy obrazek prawie nic w scenach nie zmienialem tylko kilka rzczy w tym renderze z wybuchajacym copterem(tekstury i cienie).Teraz jak na to patrze to bym chcial zrobic calkiem co innego bardziej realistycznego ale postaram sie to dokonac w nastepnej bitwie.Czesc.

 

Bitwa_Final_01low.jpg\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności