Skocz do zawartości

[Pomoc] Przy animacji 3d


Dragon Heart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Szukam chętnych (najlepiej amatorów którzy mają więcej czasu, w odróznieniu od zawodowców czy też prof.), którzy mogliby poświęcić trochę czasu przy stworzeniu animacji pt.; "The Dragon's Reborn". Stworzeniu trochę złe słowo ponieważ animacja jest już w trakcie produkcji lecz z powodu małej ilości czasu i braku doświadczenia w dziedzinie texturowania stoję w martwym punkcie. Dlatego potrzebuję osoby bądź więcej, która będzie mi pomagała w texturowaniu modeli i obiektów, a także jeśli zechce to w modelingu i animacji. Co mogę zaoferować ze swojej strony, no więc studiuję architekturę, wiec posiadam dobrą wyobraźnię w wyniku czego scenariusz do animacji jest już gotowy, można wnieść pare poprawek(przedstawię go każdej osobie osobiście która sie zgłosi), mój sprzęt jest nowy, czyli, 4 giga ramu DDR2,(może za niedługo będzie więcej :) procesor Intel Core Quad 2,4 Gh. pracuję na 3ds maxie (2 lata), Photoshop CS2 (pół roku), Blender zaczynam dopiero. Jeśli jest ktoś zainteresowany to niech zgłosi się pod tematem albo skontaktuje sie ze mną przez GG: 4995254 ale podajcie swój nick i że jesteście z tego forum. Przez GG podam chętnym szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności