Skocz do zawartości

złe blueprinty?


c4

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielilem blueprinta na left, righ, front i back, tak jak to trzeba zrobic. Nie zmienialem ich rozdzielczosci. Ustawiam je na plane\'ach tak jak ma byc. Ale cos jest nie tak, bo na \'left\' jest vertex w pewnym miejscu a na \'front\' jest w innym niz powinien byc :| no to ustawiam plane\'a \'front\' tak, aby vertex lezal tam gdzie powinien. Ale w tej samej linii wyzej drugi vertex juz nie jest tam gdzie ma byc :\\ Tak jakby blueprint byl krzywy..a przeciez go nie modyfikowalem. Co jest nie tak? (mam nadzieje, ze ktos zrozumial o co mi chodzi o_O )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Originally posted by sikham

no może je tragicznie ustawiłeś :)

 

witam, witam ;)

 

W koncu ustawilem dobrze. Dopasowalem je tak, aby vertex byl na jednym i drugim plane w tym miejscu gdzie powinien. Powinno byc w takim razie tak, ze teraz w kazdym innym miejscu vertex bedzie tam gdzie ma byc...a nie jest. Moze zrobie jednak screena :>

 

 

 

print.jpg

 

Na obrazku nr.1 (viewporty sie odwrotnie nazywaja, wiem) Jest zaznaczony vertex, ktory, na prawym viewporcie jest w najwyzszym punkcie maski a w lewym nie jest :| Na nr.2 jest ten sam model i vertexy sie zgadzaja. Tak to wyglada. Moze jest cos zle, a moze ja czegos nie rozumiem?:/ Wczesniej cwiczylem na innym print\'cie i bylo ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem napisać bo może nie no może :P

 

poztym czasem printy tak mają że niepasują do siebie dlatego z printów samych dobrego modelu niezrobisz alepiej załatw sobie całą galerie zdjeć tego autka ;)

 

ps. jakbyś założył wip to by sie nic niestało a miałbyś pomoc \"od reki\"

 

pozdrawiam i 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności