Skocz do zawartości

LCD do 1800zł


wenus525

Rekomendowane odpowiedzi

Cóz mam bardziej specyficzną sytuację i nie potrafię się zdecydować bo poprostu nie mam większego rozeznania. Aktualnie pracuję na IBM P 275 oraz NEC multisync FE750+ oba to CRT mam zamiar wywalić 17 calowego neca i kupić dużego rozmiaru LCD. Ogólnie zależy mi na panoramie i w miare dobrych kolorach, w miare dobrych kątach, i niższymi opóźnieniami czyli TN jak najbardziej wchodzi w grę. Nie wyobrażam sobie smużenia czy "INPUT LAG". To tyle o moich wymaganiach cena do 1899zł.

 

ogólnie kusi mnie NEC 20WGX2 PRO... ale to tylko 20 cali mi by zależało na czymś HD czyli 23-24 z odpowiednią rozdzielczośćią. Jestem otwarty ale odrazu mówię Samsungowi Acerowi NIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

proszę was bardzo o poradę kończe 18 lat jutro... i chcę się zając na poważnie grafiką... już robiłem pare projektów okazyjnie, a dłuższa praca na takim monitorze jest ciężka... co do samsungów mam swoje zdanie o nich poprostu takie.... podobne mam o Asusie od momentu jak zaczął robić w chinach i o paru innych firmach... jeżeli polecicie mi konkretnego samsugna który naprawdę jest wart ceny i naprawdę ma dobra gwarancję (mogę dokupić za 100zł to nie problem)... ale dla mnie podstawą jest solidność firmy... i tu pojawia się pytanie. Martwy pixel to częsta przypadłość ale samsung podobno nie daje gwarancji dlaczego jeżeli w UE na wszystkie elektroniczne rzeczy mamy 2 lata gwarancji czy zatem matryca LCD nie jest do nich wliczana?? i druga rzecz INPUT lag widziałem w akcji porównanie HP i Samsunga dwa monitory LCD koło siebie ten samsung naprawdę miał opóźnienia, oprócz tego kolory w samsugu wyraźnie odbiegały od HP w2207... może było nawet z 10-15% mnej kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze 18'tka dopiero a już sie na poważnie bierze za grafikę. Co to się porobiło. Za moich czasów to się tylko o piwku i panienkach w tym wieku myślało.

 

A tak na poważnie to masz dziwne upodobania, zważając że Samsung robi jedne z najlepsz matryc. Polecił bym ci EIZO ale pech że są na matrychach Samsunga własnie :P

Zresztą - TN za 1800pln do grafiki to chyba jednak nie na poważnie.

 

Chyba jesteś skazany na to:

http://www.computer.istore.pl/sklep,740,10090761,40320318641990,03,,pl-pln,258554,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mówiłem że coś większego potrzebuję(20-24) i panoramę. Poza tym jak mówiłem może być samsung, ale jeżeli jest taki monitor bez input lag z normalna gwarancją to z chęcią. Co do Eizo. To Eizo zamawia selekcyjne super matryce samsunga, które nie są montowane z tego co wiem w orginalnych samsungach, dlatego Eizo tradycyjnie poza zasięgiem. Od super kolorów i super jakości mam CRT IBM p275 od całej reszty chce mieć LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej przymierzam się do zakupienia IIYAMA E2202WS-B, duży rozmiar 0 input lag słyszałem żę są problemy z kątami, ale to raczej dotyczy wszystkich na TN. Alternatywą dla mnie jest HP W2207... ale HP ma matryce lustra, a wiem dobrze że po 6h pracy to naprawde przeszkadza... ale sami mi doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności