Skocz do zawartości

Scena - Desert Rose...


Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

jush dawno niczego nie zamieszczałem więc musze się poprawić :) Obrazek ten powstał na podstawie ukończonego comixu Andertona, Desert Rose...może niedługo zresztą jak go posklejam to wrzuce na forum...ja wybrałem jeden z wielu obrazków i pocolorowałem go...:)

 

1. Orginalna wersja

2-desert-rose-002.jpg

 

2. Wersja która powstała dzięki pomocy Tigera 1313...

2-desert-rose-001.jpg

 

link >tutaj do większej wersji :)

 

pozdrawiam [piwo] :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za commenty...malcovitsh...hmm raczej ander nie miał jego na myśli albo ja Twojej wypowiedzi Damianie nie rozumiem :P

 

a co do samego komixu...to każda reflexja pasuje...każde wyjśnienie...każdy to ma zrozumieć na swój sposób...takie jest przesłanie...oczywiście nawiązuje to do outsiderstwa...ale ma to tesh głębszą teorie...ale to tak jak pisałem...każdy ma swoją :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to sam rysuneczek szopowy zapowiadał sie lepiej niz komiks. Nie wnikam w historie, wolna interpretacja wiec nie ma co sie czepiac. Gorzej wypadło z rozplanowaniem kadrów oraz ułożeniem ich w spójną całość.Przez dobrych pare minut musialem gapic sie na niektóre kadry zeby zroumiec co główna postac za rzeczy wyczynia,a to nie dobrze...Nieczytelne. Mogliście sie lepiej postarac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. było malowane rozcięczonym w wodzie atramętem , czyli tak jakby akwarelą

2. może sposub w jaki Phantom zamieścił komiks jest lekko dezoriętujący, w takim ciągu , jak się ogląda strony osobno to jest lepiej.

3. teori wiele , dlamnie jest o tym że jak ktoś jest samotny , to hoćby bardzo chciał z tej samotności wyjść , to bez hęci nawiązania kontaktu przez drugą osobę , pozostanie samotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale koles z komixu przywodzi mi na mysl ksiazki Philipa K. Dicka a zwlaszcza UBIK i inne w ktorych rzeczywistosc jest kreowana.

Kto wie czy ten koles nie jest w stanie generowac obiektow dookola siebie?. A moze siedzi sobie w domku pali spokojnie fajeczke w life-symulatorze.

Bardzo mi sie podoba ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności