Skocz do zawartości

Ogień Wojny: Mech Warrior


Mecc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, takze sporbuje sowich sil, mam nadzieje ze czas mi pozwoli (ehhh... ta buda :) ) mialem juz troche pomyslow na czolgi i inne duperele, ale jak zauwazylem ze tyle juz czolgow to zmienil konception i wybralem tematyke Mech\'ow (nie mylic z lesnym ;) ) takwiec w nastepnym poscie postaram sie umiescic szkic mojego mecha (jak tylko zrobie skan u kumpla :) ). Pozdro, Mecc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra ludzie, ludzie (ciekawe czy ktos tego slucha, a raczej przeczyta :) ) nie bede juz raczej updatowac swojego temaciku bo po tym jak wirus zaatakowal mi kompa, gdy nie mialem jeszcze zadnego progsa anty vira to mi sie zjechal komp. Trza bylo na now nawracac system (ach ta religia ;) ) . No i po tym wypadku stracilem troche checi i popadlem w lekka depresion. Ale to nic, dalej to wszystko przez te baby (nie obrazcie sie dziewczyny ;) ) , to dluga historyjka wiec powiem tak: przyszly po mnie 2 laski z osiedla ktorych wcale nie znalem (teraz juz znam :) , ach te kobiety :D ) no i teraz to juz calkiem nie mam ochoty robic czegokolwiek w 3D (a do tego jeszcze ta szkola :( ) . Takwiec jak widzicie nawet maniakalny grafik nie oprze sie kobiecie :) . Moze w przyszlosci

skoncze swoj zlom, ale kiedy to nie wiem. Wiec narazie wiara i 3mac sie klawiatury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He.. myslalem ze sie juz na mnie obraziles :) , ale i tak nawet jakbym zaczal nie zkonczyl bym na czas... (szczegol ze tam jakies ramie i stope mam zaczete :D ) . Moge najwyzej kotynuowac prace w dziale \"Prace w toku\" ?? Bo i tak ostatnio jeszcze mialem lekka kare na kompa (ach te wywiadowki) , wiec sami widzicie nie tak latwo byc 14-latkiem, a w sobote wywalam z nowymi kempelami do przyjaciol :) ...

 

Pozdro

Mecc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wiesz nie zrozum mnie ale na razie daruj sobie dziewczyny, hormonki beda ci skakac a nic z tego nie bedziesz mial... Takie jest moje zdanie... No chyba ze z ciebie jest wsciekly byk ? fabryka testosteronu...

 

Wiesz do kolegow skocz... Ale chyba nie bedziesz tam mieszkac do 20-11-02... A taki pewnie bedzie termin bitwy.

 

Zbierz sie do kupy i do roboty! 14 lat... To sie chwali ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. no wiesz a dziewczynami raczej nie bede se darowac i to nie pod katem hormonow, nie chcem odrazu robic sobie z nich swoich lasek, a raczej chcialbym aby wyszla z tego jakas przyjazn (Hehe wyjda z tego porady babci kazi :D , niezle brzmi jak to mowi taki ziomek jak ja :) ) , mam swoja paczke przyjaciol (nie takich ze oni cos zrobia dla mnie a ja cos wzamian, mozna pogadac o zyciu na serio... ehhh znowu kurde - powiedza, zale 14-loatka) i oni sa dla mnie bardziej wazniejsi niz komputer przed ktorym czasami bije rekordy przesiadywania :) . Tak poprostu jak to sie mowi nie mam weny tworczej do tego Mecha, wiec naprawde sorry (ale powiedza, moderator probuje go nawrocic a on niewierzacy :D ) . Nie wiem co by tu teraz zrobic... moze gdyby termin bitwy byl przedluzony o jeszcze 1 miesiac tak jakby chcieli coniektorzy :) to jeszcze, jeszcze... ale narazie zachecam abys kuknal na moja galerie :D znajduje sie stronie ktora podalem... moze prace nie sa super, ale mysle ze to zajmie cie chociaz na troche :D , ale jestem :)

 

Pozdro

Mecc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności