Skocz do zawartości

E2A "NAJEMNIK" thx


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kurcze widzę postacie, i wyglądają całkiem zacnie ale nie za bardzo wiem o co chodzi z tłem tzn otoczeniem, chyba powinieneś się bardziej skupić na lokacji bo projekty postaci to w drugim etapie. Pozdrawiam! ;]

 

ps: nie wiem o co chodzi ale mam problem z imageshackiem, nie mogę odpalić lików,

polecam http://allyoucanupload.webshots.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przez tak długi czas metro wrocławianie rozbudowali i dostosowali do nowych potrzeb. Wykoncypowałem sobie z tekstu , że 'bunkry' mogły byc dla ludzi transportem między miastami przy tak ekstremalnych warunkach atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko koncept, fajnego ma gnata na górze, z tym na dole nie wiadomo jeszcze o co chodzi ale zapowiada się good, możesz zminienić tylko nazwę wątku jak pisał miriam w info, jakoś "E2A: Koncept kogoś tam by thx" czy coś w tym gooście. Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie odpadam, jak się zaobowiązałem w jakiej tam aktywnosci -tak próbowałem dotrzymac słowa. Powodzenia ja odpadam , tak jakos mi się to wszstko pokiełbasiło ,że nie widze sensu ciągnąc czeszi dalej. W planach miałem strój dla nej. Czas muszę poświęcać na inne działania , wesołych świąt i powodzenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności