Skocz do zawartości

sprzedam zestaw do grafiki 3d, w benchmarku 18sekund ;)


Gość marqqo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

widze, ze coniektorzy forumowicze poszukuja sprzetow do grafiki 3d,

 

ja takowego chcialbym sie wyzbyc, sprzet posiada 2 lata gwarancji,

nie byl duzo uzywany ze wzgledu na brak czasu :( czego zaluje :(

 

w benchmarku na max3d.pl ktorego teraz niestety nie moge znalezc, mialem czas 18sekund, i byla to zdaje sie... pierwsza pozycja ;)

 

najbardziej zadowolony bylem z gfx, i myszy - ciezarki + regulacja czulosci w locie ;)

 

konfiguracja zestawu:

 

- dysk / wd caviar se 120gb wdj1200jb 8mb cache - rok gwarancji

- plyta gl / gigabyte ga-m57sli-s4 nvidia nforce 570 sli - 2 lata gwarancji

- obudowa / modecom gloosy srebrna - 2 lata

- klawiatura / logitech ultraxmedia flat - bez

- mysz / logitech g5 laser mouse - 2 lata

- procesor / amd athlon 64 3200+ socket am2 orleans (2ghz) - 2 lata

- pamiec / kingston ddr2 1gb 667mhz cl5 - 4 lata

- grafika / gigabyte+zalman geforce 7900GT 256mb 256bit hdtv & dvi - 2 lata

- naped / asus dvd+/-rw drw-1608p3s black - rok

- zasilacz / high performance - hiper hpu-4s425-eu 425w - 2 lata

 

jezeli ktos potrzebuje monitora z odwzorowaniem kolorow lepszym niz lcd:

- monitor / philips 107t5 z systemem lightframe3, plaski*kineskop - bez

 

posiadam zdjecia - dla zainteresowanych moge wyslac mailem,

 

kontakt na adres: decek ]na[ autograf ]kropka[ pl

 

cena za zestaw 2000zl, bez systemu operacyjnego!, z oprogramowania moge dorzucic*oryg nero smartstart, dvd movie factory oraz serious sam'a II ;).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Taki mój szybki kosztorys :

 

procek -> 200zł

płyta -> 200zł

grafa -> 350zł

napęd -> 50zł

mysz -> 200zł

klawiatura -> 80zł

ram -. 90zł

dysk - 100zł

 

+ ok 200 zł za resztę

 

Czyli max. 1400zł, realna cena na rynku za sprzedanie kompletu to ok 1000zł. Choć i tak myślę, że za ten 1000zł to nie będzie aż tak proste (mało kto kupuje zestawy) ;) Lepiej sprzedawaj na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rady, skoro tak... to pewnie na czesci pojdzie ;)

 

pozdr.

 

 

wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #cccccc; background-image: none; color: #333333; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 10pt; line-height: normal } p { margin: 0px; }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak dla porównania powiem że kupiłem dwa rdzenie intela za 250zł, dokładnie e2160 taktowany fabrycznie na 1.8ghz u mnie chodzi na 3.0ghz. Za procesor nie weźmiesz więcej niż 150zł. Ogólnie komputer słaby jak na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla porownania kupilem quada qx6800 za 350zł na gwarancji na 55 miesięcy...

 

tu nie mzona nic porownywać, bo mozna trafic na jakiegoś goscia co kupi ten zestaw za 3k i co?...;) po prostu spróbuj sprzedać ten zestaw za 1k zł. Jak ci sie nie uda, wtedy mysl jak to na czesci posprzedawać, w niektorych komisach, mozna za cos podobnego dostac nawet sporo, wiec warto popytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności