Skocz do zawartości

tablet i szybkie przełacznie pomiędzy dwoma monitorami


Destroyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hah a już myślałem że mam odpowiedź :)

 

jestem prawie pewny że czytałem o tym na forum3d.kom-net.pl ale teraz wywala mi komunikat

Przepraszamy

Forum aktualnie niedostępne.

Zapraszamy ponownie za kilka minut.

Wyszukiwarka nie mogła teraz wykonać Twojego zadania.

Spróbuj ponownie za kilka(naście) sekund.

 

więc sobie nie poszukam :)

 

najlepiej, żeby można było to robić za pomocą przycisków na tablecie.

 

kto ma przyciski na teblecie to ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy citiq ;) Tam sa podane zestawy sterownikow z ktorymi dziala to cudo.. moze sprobuj pokombinowac jeszcze w ta strone. Z tego co tam wyczytalem to ten programik nie ma wplywu wogole na sterowniki i w nie, nie ingeruje wiec napewno jakos sie powinno dac, a jak nie to napewno jest jakis inny programik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie chce działać, jedyne co robi to otwiera okienko "szczegóły pióra". Znalażłem jeszcze takie coś : http://conceptart.org/forums/showthread.php?p=1176108

- ten z kolei nie potrafi mi zlokalizować comboboxa, bo w sterach do graphire nie ma comboboxa... tylko radio i spinner, a o tym autor nie pomyślał... ehhh.... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha! udało mi się :D

próbowałem próbowałem różne babolce mi wychodziły aż w końcu zadziałało

jak zainstalowałem starsze sterowniki 4.97-6 to po różnych próbach w opcjach tableu przełączało monitory ale kursor pozostawał na pierwszym i jak rysowałem w szopie to miałem kropkę na prawym i linię do drugiej po lewej nawet jak switchery powyłączałem to takie działanie pozostawało i ręczna zmina monitów nic nie dawała aż musiałem stery odinstalować i świeżutkie załadować

 

2006321127558666394_rs.jpg

 

 

użyłem WACOM Switcher 1.43 klik tyle że przełączanie za pomocą skrótów działa tylko w jedną stronę tzn w lewo :P

żeby przenosić kursor normalnie w obie strony korzystam z duble bump i stukam 2 razy w ramkę monitora i kursor przeskakuje na drugi :) jeszcze nie przywyknąłem więc używam tych wkurzających dzwięków stukania w ramkę :)

 

jeszcze jedna rzecz nie mogę zamknąć/zminimalizować okna właściwośc tabletu bo switcher przestaje działać, za to stukanie słychać :)

 

nie jest to najporęczniejsze ale szybsze od ręcznego przełącznia :)

 

a co u Ciebie streaker udało Ci się coś zdziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nic mi nie chce działać, problem jest w tym, że switcher chce, żeby mu pokazać combobaxa do zmiany monitorów, i gdy mam otwarte okno tryb pióra - szczegóły, to nie pozwala mi tam nic wybrać (zamyka selekcje). Gdzieś przeczytałem, że trzeba to odpalić w zakładce tablet, ale raz: w ten sposób też nie chce działać, dwa: u Ciebie działa, a volito nie mają zakładki tablet... - opisz dokładnie jak tą sprawę załatwiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowysch sterach nic mi nie chciał znależć ale jak zainstalowałem starsze to komunikaty o błędzie były inne to kombinowałem dalej :P

po piersze to znalazłem mu ten plik do tableu w windowsie nie wiem na co to ale była taka opcja :) potem zmieniłem nazwę aplly na ok czyli na taką jaką mam do zatwierdzania, nazwy monitor zmieniać nie musiałem teraz otworzyłem okienko gdzie zmienia się monitory w opcjach switchera wybrałem combobox i jak pojawiła się dymka z odliczaniem kliknąłem na radial button gdzie przełącza się monitory i to w zasadzie wszystko tylko jeszcze ustawiłem duble bump na przełącznie monitorów i jakoś działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, bo nie było o czym, starych sterowników nie udało mi się wgrać, bo cały czas się sypały, więc musiałem zostać przy aktualnych...

teraz jest nowa wersja 5.05.7 i dodali tam funkcje do zmiany trybu pracy (pióro/mysz), ale zmiany monitorów znowu nie (mimo świetnego sprzętu zaczynają mnie wku#%$, mając kod tego starownika to nawet ja bym to napisał....)

 

choć i to można wykorzystać - ustawiamy prędkość myszy ma mniej więcej taką samą jak dla trybu pióra, bez przyspieszenia - i teraz w ps'ie główne okno trzymamy na pierwszym monitorze, a wycieszki do palet na drugi można robić w trybie myszy... wygoda takie rozwiązania bardzo średnia, ale lepsze to niż nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności