Skocz do zawartości

Ogień wojny: AMEE


Gość SoYeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak zapewne wiŕkszoŠ z was zauwa┐y jestem tu now▒ osob▒ i niemam jeszcze w│asnej galerii (co mam nadziejŕ nied│ugo siŕ zmieni).

 

Jestem pocz▒tkuj▒cy, zapewne zbyt du┐ych szans niemam, jednak chcia│bym wzi▒Š udzia│ w bitwie aby sprawdziŠ swoje umiejŕtnoÂci oraz us│yszeŠ jakie wskazˇwki ewentualnie s│owa krytyki.

 

Chcia│bym stworzyŠ model robota AMEE, pomys│ zaczerpniŕty z filmu \"Red planet\".

Mam nadziejŕ w najbli┐szym czasie przedstawiŠ wstŕpne grafiki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

Nie mow ze nie masz szans bo to tak na starcie gloopio zakadac i brzmni jakbys nawet nie mial ochoty nic robic..tylko od tak brk Ci czasu ;P

tu nie idzie o to zeby wygrac...nawet nie wiesz ile nowych rzeczy sie nauczylem dlubiac w swojej pracce ..to sie naprawde liczy

 

pwodzenia i czekam na jakies pierwsze grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto obrazki przedstawiaj▒ce moje postŕpy..

 

Jak narazie jest jedynie g│ˇwka. Niewiem nawet jak nazywa siŕ technika w jakier robiŕ - najpierw spline a potem mechedit... ;p (czy jako tak)

 

I pytanie.. jest jaki sposˇb aby wyg│adziŠ powierzchniŕ pozostawiaj▒c ostre krawŕdzie? - uzyska│em to poprzez chamfer edges.. ale zapewne jest jaki lepszy sposˇb...

 

To na tyle...

 

Dziŕki za komentarz..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie produkcji jestem w stanie sie z tob▒ zgodziŠ biglebowsky, choŠ mi osobiÂcie bardziej przypomina silnik samolotu... :D

 

zamieszczŕ wiŕc jeszcze jeden obrazek przedstawiaj▒cy ca│▒ sylwetkŕ...

 

Przy modelowaniu opieram siŕ na ujŕciach z filmu. Jak narazie chcŕ go odtworzyŠ z jak najwiŕksz▒ iloÂci▒ szczegu│ˇw - a jak starczy czasu to postaram siŕ umieÂciŠ go w jakiej scenerii (mo┐e jak rozgniata jakiemu ludzikowi ba˝ke..)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności