Skocz do zawartości

E2A "postacie" by len_art


len_art

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ

Zdecydowałem się na moment już w naszych czasach...takie zderzenie dwóch klimatów wydało mi się ciekawe.

 

Tak więc opancerzony transporter radośnie mknie przez miasto.

Pozdrawiam i czekam na komentarze.

 

2dd97e2847522959.jpg

 

Tu jakby mogło wygladać po ewentualnym przycięciu...

5f1f5c1aaa539af1.jpg

 

i link do pełnej rozdzielczości...

http://images33.fotosik.pl/147/c0d1a51625481205.jpg

 

 

 

2 ETAP

Wybrałem Zorga Baryłe i Czeszke gdyż wydali mi się najciekawsi. Starałem się podkreślić ich cechy.

8f1cd27f7233988f.jpg

ZORG

2229593980102606563MWVeOB_ph.jpg9c37de9dc8c49331med.jpg

CZESZKA

2957487630102606563FwHDow_ph.jpg2957487630102606563FwHDow_ph.jpg7db12b6ed47e7849.jpg

BARYŁA

2304890190102606563BnDFbg_ph.jpg7a523a0102846629med.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych

 

1 etap

Wyobraziłem sobie moment odjazdu z Wrocławia.

Gorące powietrze, pył, piach zmieszany z dymem z kominów...trudna rzeczywistość postapokaliptycznego miasta w którym nowoczesność miesza się z silnie dającą znać o sobie przeszłością...ruiny w tle, graffiti na starym metrze, bunkry jeszcze z czasów wojny, nowe pojazdy z części starych maszyn (pociągów).

 

Wszystko to tworzy klimat który mam nadzieje udało mi przedstawić :)

 

2004244349163645445_rs.jpg

 

kilka detali...na zbliżeniu praca prezentuje się lepiej :)

2006277563870278891_rs.jpg2006218370912217449_rs.jpg2006267598611122281_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te detale! Pelna bajera! Klimat po prostu perfekto! Przerazajacy, ponury i mroczny pomimo kolorowego nieba. Wydaje mi sie ze chcialbys zeby wszystko bylo na obrazie najwazniejsze. Praca ma potencjal, tylko ze wszystko strzela po galkach IMO. Pokombinuj troche swiatlem, zeby sie troche uspokoilo pod wzgledem kompozycyjnym. Moze wystarczy pare chmur dodac gdzieniegdzie zeby nie swiecilo tak samo wszedzie. Praca jest zdecydowanie w czolowce! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czasu coraz mniej ;), a na przedłużenie ETAPU 2 szans nie ma,

Proszę o działania idące w kierunku ukończenia prac/pracy zgodnie z zawartością opisów znajdujących się w pliku, jak również o zmianę nazwy wątku na właściwy, wzór podany jest tu.

 

//Pozdrawiam

i Życzę Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam - mnie tez :)

Ros1 - rzeczywiscie hehe :D

masz)rum - thx. Wałęso Stalin...strach się bać :)

 

W weekend sie nie udało...:P

Ale od czego są noce...Ziewając wrzucam dosc zaawansowaną ale bynajmniej nie skończoną Czeszke...prowokującą, zadziorną. Pomyślałem że wykorzystam chorągiewki które mogą sie kojażyć dość jednoznacznie :P Daleko idące skojarzenia jak najbardziej na miejscu.

Czekam na komentarze...i pozdrawiam

2aa8878197374e43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca wre...

Wrzucam koncept Zorga. I tutaj kilka uwag.

Zorg zmutowany gepard. Nie wydaje mi się by Zorg, którego atutami są zwinność szybkość i który w dodatku obdarzony jest śmiercionośnym jadem i ostrymi jak brzytwy pazurami, potrzebował innej broni. Uznałem również, że nie powinien mieć postury Arnolda Schwarzeneggera, zanim zdołał by ruszyć takie cielsko i osiągnąć prędkość 140 km/h to wspomniane w tekście błyskawiczne zwyciestwo odniosły by psy. Ubiór moim zdaniem też troche się mija z celem w tym przypadku...sami najemnicy w większości chodzą tylko w kamizelkach już nie wpominając o Czeszcze :D A gepard na swoje naturalne futerko ma wkładać mundur i radośnie zasówać po pustyni ? Już nie wpominam o butach...bo chyba w cięzkich trepach nie bedzie mu za "zwinnie"

Wyciągając wnioski powstało to co widnieje pod spodem. Zwinny, dobrze zbudowany mutant (gepard) przystosowany do warunków na pustyni, opancerzony w małym stopniu na ramieniu co moe mu pomóc w np. powalaniu wrogów aby później ich dobić. Karabinu jak wspomniałem nie ma...dobiegnie do ofiary zanim ta wyciagnie broń.

No i oczywiście najważniejsze...3 gwiazki na lewym uchu...

30a3e34311a377ddmed.jpg

czekam jak zwykle na opinie...i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Zorg trzyma się opisu który przedstawiłeś, wygląda na szybkiego i zwinnego, trochę mi się pysk nie podoba, ma coś z umarlaka, to może przez kolory, ale prezentuje się ładnie, co prawda czytając tekst moje wyobrażenie było inne ale to przecież kwestia interpretacji a każdy interpretuje to po swojemu ;] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbisieq - z tymi palcami to przeoczenie...w nowszej wersji ma juz 5 :P nos zmiejszylem żeby mu sie tak piach do mózgu nie pchał jak biegnie, ale może rzeczywiście przesadzilem...

 

Sympathetic - thx, z tego co wiem też na nude nie nażekasz... pzdr

masz)rum - dzieki pomyśle nad pyskiem ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci że konkretnie to wygląda, fajny klimat, ale mam jedynie zastrzerzenia do tego co się dzieje na pierwszym planie, musiałem rozkminiać dłuższą chwilę żeby zobaczyć że to lecące koło i dalej nie jestem pewny ;P .Podoba mi się design tych pojazdów, spoko, wip czy fin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dałeś prackę!

 

Fakt koło psuje pierwszy plan, ale klimat miodzio - niemalże falloutowski ;)

 

Może daj gdzieś grafiti [wiem, że mrok, etc i w sumie widać by nie było, ale co tam], jakaś wyrwa po pocisku moździerzowym w kamienicy, reklama: Takie rzeczy to tylko w Erze, etc. xD

 

Światła i lampy fajnie podkręcają klimat tylko ogólnie odniosłem wrażenie jakby dzielnica był odcięta od prądu, więc skąd tam zasilanie? [tak się tylko czepiam xD]

 

Ogólnie świetna pracka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że bardzo fajnie to wyszło, lepiej że poprawiłeś tło, nie zlewa się tak teraz i nie jest tak czarno dookoła, ładne niebo, z tym wypadkiem to dalej się dzieje parę abstrakcyjnych zjawisk, ale czyta sie o co chodzi ;] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności