Skocz do zawartości

Polskie video tutoriale!!! Nowość!!!


saperek24

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahaha... narysuje zwykły ten... box...

to mnie rozwaliło

 

co do zooma, to klikamy I PRZYTRZYMUJEMY ... bo ktoś kliknie raz i będzie zdziwiony że nmu nie zbliża

 

wytłumaczenie działania "zoom extents" też jakies takie...

 

nie fjeld of wief... tylko "fild of wju", łolktucz = "łolk fru"

 

oj stary... straszny chaos... napisz sobie może jakiś scenariusz na kartce, bo improwizacja Ci nie wychodzi

 

Zapomniałeś także o pokazaniu kontroli kamery, czyli np Orbit Camera...

 

Aha następnym razem nagraj dźwięk głośniej... bo jak po twoim tutku odpaliłem Linkin Park i nie ściszyłem to podskoczyłem (serio) pod wpływem ściany dźwięku... uprzedzam innych... po obrjżeniu tutka koniecznie ściszcie głośniki... chyba że zawał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha... narysuje zwykły ten... box...

to mnie rozwaliło

 

co do zooma, to klikamy I PRZYTRZYMUJEMY ... bo ktoś kliknie raz i będzie zdziwiony że nmu nie zbliża

 

 

Skoro taki z ciebie krytyk to wrzuc swoje tutki!!

 

saperek24 mi sie podoba:) Dla poczatkujacych sie bardzo przyda.Dobra inicjatywa

 

Dzięki :) Dzis wrzuce drugi

 

mod edit: prosze o nie pisanie postów jeden pod drugim tylko uzywanie fuknkcji "Edytuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha... narysuje zwykły ten... box...

to mnie rozwaliło

 

co do zooma, to klikamy I PRZYTRZYMUJEMY ... bo ktoś kliknie raz i będzie zdziwiony że nmu nie zbliża

 

wytłumaczenie działania "zoom extents" też jakies takie...

 

nie fjeld of wief... tylko "fild of wju", łolktucz = "łolk fru"

 

 

muszę to obejrzeć :>

 

 

edit: dla początkujących może się przydać, tak trzymaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz żebym tu wrzucił swoje to odsyłam Cię oraz was drodzy początkujący userzy forum do linku w moim podpisie. Tam np. masz bardzo rzetelnie (tek myśle) przedstawione odpowiedzi na najczęściej nurtujące ich problemy (nie ma strzałek)... :) ale może się przydać, jasne, i fajnie że robisz coś takiego... ale po prostu trochę wyżej celuj... bo ta zamota z centrowaniem głowy psa... można się pogubić. Szczególnie jeżeli ktoś videotutki przedabia tak jak ja:

 

Oglądam > Pauza > Alt+Tab > Robie > Alt+Tab > Play > Oglądam > Pauza > Alt+Tab > Robie > i tak dalej...

 

(aha tak na marginesie... 3ds max biblia ŚWIETNA dla nowych w świecie 3d... :P )

 

 

Aha sorry jeżeli było za agresywnie... ale wiesz... krytyka jest po to żeby na przyszłość było lepiej... przygotuj się do następnego i będzie super

 

Też czekam na drugi ^^

 

 

A tak w ogóle to witam na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzimy :P chciałeś żebym ja coś wrzucił

proszę oto moje tuty :P http://pl.youtube.com/user/fyglymyg

i juz renderuje nastepny... chapter 4 :P

jak cos zle (oprócz jakosci bo to yt oraz dźwięku że nie ma bo awaria) to mówcie z miłą chęcią poprawie... Następne tutki może gdzieś tak od ósemki będą pokazywały jak coś zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil.ochel ----- dobre te twoje tutki, dają rade, raz przynajmniej mi pomogly w wnerwieniu ...wciśnij "O" jak Olek....

tylko bys chociaz napisal jak zrobic takie fajne intro albo chociaz czy ten ink jest z riot geara

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak komuś sie nie podoba to niech nie ściąga!!!

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Edit:

 

Jako materiał edukacyjny wypada to cieniusieńko (można je również rozpatrywać jako materiał czysto rozrywkowy), pierwszy i drugi bezlitośnie pokazują że nie masz bladego pojęcia co się dzieje, ani co chcesz zrobić... A całość zwieńcza niezwykle łamana angielszczyzna. Jeśli chcesz to kontynuować to wywal te dwa odcinki, dokładnie przeczytaj te dwa rozdziały z książki, przetrenuj kilka razy to co chcesz pokazać no i zapoznaj się chociaż w minimalnym stopniu z wymową- może zapytaj się koleżanki zbierającej znośne oceny z ang. Trzeci co prawda ma wartość merytoryczną bliską zeru ale chociaż szybko i sprawnie przeleciał :).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności