Skocz do zawartości

Fotografia: planowanie wystawy / albumu


Kuciel

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie mozecie zadawac pytania na temat organizowania wlasnych wystaw, dzielic sie wlasnymi doswiadczeniami oraz informowac o ciekawych wystawach.

 

To samo tyczy się wydawania własnych albumów.

 

Z czasem zamieszcze wszystkie info jakie mam na te tematy...

 

cos odemnie narazie wersja beta do obliczania kosztów wystawy ;)

 

http://kuciel.net/wystawatest.xls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ok widze ze wszyscy zainteresowani ale do warszawiakow bylem ostatnio z moją babe w http://www.yoursgallery.pl/ i sa tam dobre wystawy fotografii (wejscie za darmo + ladny wystroj) ,widze ze jest nowa wystawa wiec jak z niej wrocimy to opowiem czy warto isc :)

 

troche o autorze wystawy

 

 

Lorenzo Castore

 

Projekt „Ręce do góry!” powstawał w trakcie podróży fotografa po Polsce, Szwajcarii i Włoszech, począwszy od roku 1999 aż do dziś. Fotografując własne życie Castore opowiada o poczuciu tożsamości dzisiejszych mieszkańców Europy, między innymi z perspektywy historycznej. „Nasze życie jest nierozerwalnie związane z otoczeniem, w którym przyszło nam żyć. Jednak tożsamość jednostki to także doświadczenia z przeszłości: bliscy ludzie, kultura i tradycja. Nie sposób wyodrębnić człowieka z kontekstu i historii. Na przykład ja urodziłem się Włochem, ale na moje wykształcenie złożyły się zarówno zasady wpajane mi przez matkę jak i książki, obrazy, muzyka, ludzie, których poznałem oraz miejsca, które zwiedziłem w ciągu całego życia. Moim celem jest odzwierciedlenie różnorodnych napięć, które może odnaleźć w swoim sercu każdy mieszkaniec Europy.”

 

tekst ze strony yoursgallery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty wlasnej wystawy? różnie to bywa. najdroższe są zawsze antyramy ;)

i oczywiście : jeśli sam wywołujesz to papier ;] ale kto ma dzisiaj na to czas? :F

 

a co do spostrzeżeń z organizacji, hm... warto zadbać o przestrzeń wokół zdjęć. na wystawie dobre zdjęcie to połowa sukcesu :P jeśli je odpowiednio wkomponujesz, to będzie 2x lepszy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności