Skocz do zawartości

WiP: Gajowy


leander

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem, że założenie wipa będzie dobrą motywacją do ukończenia jakiejś pracy wreszcie.

 

Wczoraj zacząłem od szkicu:

 

52-gajowy3.jpg

 

 

...który przerodził się w pracę, która wylądowała w speedach:

 

52-flower-power.jpg

 

 

Dziś usiadłem nad ciągiem dalszym:

 

52-gajowy4.jpg

 

Dokładnej koncepcji jeszcze nie mam, ale obrazek ma być sielankowy, pozytywny, radosny itp.. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No cóż, może nieładnie to zabrzmi i raczej nie powinienem obrażać mniejszości seksualnych, ale Twój gajowy jakoś tak pedalsko wygląda. Może to wina ust na ostatnim obrazku, ten ze speedów jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej kreski itp. rzeczy to sie nie wypowiem bo sie nie znam i moglbym sie zblaznic (albo zostac brzytko potraktowanym przez DruG\'a :D:D - zarto oczywiscie :P)

 

Ale wiem jedno ten pan nie wyglada jak postac podobna do Shreka albo przypominajaca go, wrecz wyglada jak rasowy czowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Dziadek myśłałem, że jesteś bardziej konserwatywny.

 

Jeżeli zaś chodzi o Gajowego to jakoś nieszczególnie mi się podoba :(. Przypomina mi wyrośniętego Toma Bombadila (sorry za porównanie, ale Powrót Króla ostatnio obejrzałem i jakoś tak samo....).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi rozplanowania kolorów. Leander taki temat napewno nie zachęci do zaglądania ;) A teori padło tu tyle, ze przez moment poczułem sie jak w barze mlecznym. Brakowuje jeszcze grubej pani podającej naleśniki.

Kończ pracke kończ a potem zrób ją w wektorach.Bede miał gwarancje wyskiej jakosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by gurth

ten to z kolei niezrowaznony lowca jeleni - zabija z milosci ;)

pozdrawiam

 

buuuaaahahahaaa ten był dobry....

 

Pracka jest nawet spoczko ale myśle że powinieneś skierować się troszkę bardziej w stronę wspomnianego już wcześniej przez Kru Clarka Kenta.Może jakiś komiksowy wektorek??:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności