Skocz do zawartości

komiks-kto chce moze nalozyc kolorek


little-ninja

Rekomendowane odpowiedzi

tak jakos mnie naszlo zeby jakis komiks wrzucic (przez ta pustynna roze czy cus, pewnie)... historyjka sama w sobie moze i obstukana ale mi sie podoba w szczegolnosci ze nie pada zadne slowo, praca juz stara wiec nie ma co sie rozdrabniac nad bledami...chodzi o to ze jakby ktos chcial moze sprobowac kolorkiem pojechac

pozdrawiam

odrzu.jpg

tu w wiekszej rozdzielczosci

http://littleninja.w.interia.pl/odrzucenie.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam...zostałem mile zaskoczony po obejżeniu high resowego jpga bo nie liczyłem na takie efekt po tym malusieństwie co zamieściłeś(nawet nie wiem po co :P)

 

ogólnie całość mi się podoba...nawet bardzo bo cieniowanie choć proste spełnia swoją rolę, kadry scenek są przystępne (nie trzeba łamać sobie wzroku :)), ogólnie pikuś...ale strasznie razi niedbałość w kresce...pełno dziur w cieniowaniu...(szczególnie przy oglądaniu scen z zabudowaniem rzuca to się w oczęta budząć troche nie miłe wrażenie)...można by się poczepiać do tej panny na 2 obrazku 1 sceny :) jeśli chodzi o anatomie i perspektywe (ale moge się myliś ofcors:))

 

razi tesh pustość...ściany są wwiększości gładkie...brakuje mi osobiście większej detaliczności...ale w sumie to miał być komix...ale nie zmienia to faktu że kreska byłą tutaj bardzo nie dbała :)

 

pozdrawiam...i może właśnie ktoś się rzuci na coloring :P [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiecie chlopaki to nie tylko o to chodzi zeby strona byla graficznie wypieszczona...pomysl sie liczy(ja wiem ze malo ambitny ale co:D) i takie mialo byc zamierzenie i zabawa przede wszystkim ...zabawa konwencja, ukladem, kadrami ... chyba jestescie za wymagajacy...dystans,dystans chopoki:D

co do kolorkow to moja chora ambicja do tego dazy i chcialem zobaczyc czy ktos da rade i jak to bedzie wygladalo

...mam historie(nieskonczona) cos na pograniczu \"ghost doga\"dzarmusza(znacie ta pisownie:D) \"blade runnera\" i takie klimaty klimat mrocznego miasta chcialbym sie za to zabrac i jakos zmobilizowac stad te pracki...konkretnie tych stron nie moge pokazac bo moga byc w druku:(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności