Skocz do zawartości

Zasilacz na kilka miesięcy


leroo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Zacznę od tego, że szybko potrzebuje zasilacza, ale nie musi to byc sprzęt markowy, który ma wystarczyć na dłuższy czas, tylko potrzebuję zasilacza, który wytrzyma przez jakieś 3-5 miesięcy...

 

Zasilacz, który mam aktualnie to modecom:/ 350W. Na początku wystarczał, nawet jak wymieniłem kartę graficzna na gf7, ale teraz zaczyna sie samoczynnie wyłączać, a więc wystarczyłby mi zasilacz okolo 400W-450W. Jednak natrafiłem na aukcję, która kończy się za 2h, odebrać mogłbym osobiście bo zalezy mi na czasie. Oceńcie czy wystarczy na kilka miesięcy:

 

http://www.allegro.pl/item262094189__zasilacz_600w_gamebird_.html

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z tego co wiem, to jakość zasilacza zależy od jego wagi, ponoć jest taka teoria że im cięższy tym lepszy...

 

to jedyna cześć którą kupuje się na wagę... :)

 

ale powinno wystarczyć na jakiś czas, może dłużej... tym bardziej że cena jest mała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienil stryjek siekierke na kijek , nie wiem po co ten bubel kupiles , moze i starczy na 3-5 miesiecy a moze sie sfajczy i caly nowy komp bedziesz musial kupic , nigdy bym czegos takiego za 75 zl nie kupil to juz ten fortron jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zasilaczach juz bylo multum watkow, jesli ktos jest ryzykant kupuje cokolwiek bo kazdy tani zasilacz to ta sama liga :)

 

Masz wartosiowe dane i sprzet wiekszej wartosci to zostaje jedynie solidny zasilacz, ja polecam Tagan'a zadowala mnie w 100% i przy tej marce zostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności