Skocz do zawartości

HP Compaq 8710W


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

hej

 

od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem kupna laptopa (wygral z PC z racji mobilnosci, nie wiem jak dlugo bede mieszkal w UK wiec.. ) zalezy mi glownie na pacy w maxie i ps, czego bym teraz nie kupiil to i tak nie pogram w crysissa na najlepszych detalch wiec laptopy alienware i dell seria XPS odpada, zostal HP 8710W z 4GB of RAM + nVidia Quadro FX 1600M nowej generacji.

 

 

http://www.komputronik.pl/Notebooki/HP_Compaq_/_Pavillon/HP_Compaq__Notebooki_i_tablety_dla_firm/Wysoka_wydajnosc/HP_Compaq_8510w_/_8710w_gwarancja_3_3_0__nowosc/HP_Compaq_8710W/pelny,id,43525/

 

dobry wybor?

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem czy ten model mozna dostac z wiekszym dyskiem niz 120GB, jesli juz to bede musial dokupic dysk zew. to akurat najmniejszy problem. A czy ktos moze napisac jak sie pracuje na 17 z taka rozdzialka? nie meczy sie za bardzo wzroku bo ikonki sa za male?

 

pytam bo to bedzie moj pierwszy laptop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moze napisac jak sie pracuje na 17 z taka rozdzialka? nie meczy sie za bardzo wzroku bo ikonki sa za male?

 

pytam bo to bedzie moj pierwszy laptop :)

 

hmmm pracuje się zaskakująco dobrze. osobiście miałem okazje popracować na podobnym laptopie, z taką właśnie rozdzielczością na 17 calach. Oczywiście jest wszystko mniejsze, ale ostre jak żyleta i pracuje się naprawde dobrze. Poza tym zawsze rozdzielczość można zmniejszyć ;]

 

edit:

tak się tylko zastanawiam co powoduje, że ten laptop taki drogi jest ;]

 

edit2:

od pewnego czasu dostępne w Polsce są laptopy Della może warto zobaczyć co oferują:

link: http://www1.euro.dell.com/content/products/category.aspx/notebooks?c=pl&cs=RC1078552&l=pl&s=pad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo mi za podobny lalek ale 2gb ok 10000 zl , dell jest oplacalny ale za granica , tylko brak gwary ( moj ma rok bez zajakniecia chodzi )

 

a co do rozdzialki pracuje sie dobrze ale kwestia przyzwyczajenia i tego czy w ogole tobie taka rozdzialka pasuje , radze sobie zobaczyc gdzies chociaz fakt mozna ja zmniejszyc zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dziewczyna ma wlasnie Della kupionego w angli Dell XPS 1710, z taka matryca jak podales i pracuje sie na nim bardzo fajnie (ciezko sie na poczatku przyzwyczaic i faktycznie wszystko jest male, ale obraz jest naprawde wart grzechu jak na laptop :)

 

no i fajnie swieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

 

Pracuje na codzien na Dellu o podobnych parametrach. Ogolnie pracuje sie rewelacyjnie. Pelna mobilnosc, a osiagi w wiecej niz zadowalajace. Nie robie co prawda renderow ani modeli z milionami polygonow, ale mysle ze tez by nie zawiodl, szczegolnie z Quadro na pokladzie ;)

 

Matryca jest rewelacyjna - wydaje sie ze rodziala ktora sie zazwyczaj spotyka przy 24 calach - na 17 bedzie przegieciem, ale nie jest. Do pracy idealnie sie nadaje, czasem tylko ciezko sie czyta strony internetowe jak maja za male fonty... ale od czego Ctrl+rolka w Firefoxie ;)

Generalnie po przesiadce nz poprzedniego lapa nie odczuwam zadnej potrzeby posiadania drugiego monitora.

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności