Skocz do zawartości

Vista - migotanie ekranu , problem


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam nadzieje ze juz nie bylo takiego tematu.

 

Mam problem z vista. Mianowicie od jakiegos czasu srednio co kilka dni, ostatnio coraz czesciej nawet co 2 dni, nagle w pewnym momencie ekran zaczyna mi migotac.Dokladniej np wszystko znika pojawia sie czarny ekran zostaje tylko dolny pasek , po chwili jak rusze myszka pojawiaja sie ikony na ekranie pasek na dole znika i tak losowo , tak ze praktycznie nic nie moge zrobic.Nawet jak odczekam chwile jest dalej to samo.Dopiero jak zresetuje komputer wszystko powraca do normy.

 

Moje sokole oko spostrzeglo ,iz dzieje sie tak chyba w 100% w momencie gdy ktos napisze mi wiadomosc na gg lub ktos zrobi sie dostepny.

Nie wiem czy akurat to ma wplyw na to ze dzieje sie cos dziwnego z ekranem , tak sie tylko domyslam.

 

Moze juz ktos mial ten problem i jakos sobie z nim poradzil lub poprostu ktos wie co moze sie dziac.

 

Za pomoc dziekuje bardzo.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gdy ktos napisze mi wiadomosc na gg lub ktos zrobi sie dostepny

zmień komunikator :>

 

btw. jaka karta graficzna?

jeśli ati to masz prawdopodobnie ten problem http://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&questionID=27116

szerzej opisany tu

http://www.driverheaven.net/vista-radeon-display-drivers/133188-vista-7-3-display-driver-atikmdag-stopped-responding-error.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

Dzieki Xeav.

 

Karta to Geforce 8600 + najnowsze sterowniki wiec to chyba nie bedzie problem karty.

Co do zmiany komunikatora to za bradzo przywiazalem sie do gg , nie poradzilbym sobie z innymi tego typu programami :).

 

Jakies inne pomysly??

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że możesz spróbować zrobić to co xeav mówi

Jest wiele komunikatorów obsługujących protokół GG, np. AQQ, tlen, HAPI i jeszcze kilka... Jest jeszcze Miranda do której różne protokoły dodaje się poprzez wtyczki, ale nie wiem czy ona obsłuży GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa nie odinstaluje mego kochanego gg:) korzystam z niego dobre kilka lat i jestemy jak kochajaca sie para:)

 

Dobra koniec tych czulosci , dzieki za komentarze , jakby sie ktos dowiedzial jak rozwiazac ten problem i sie podzielil ta informacja tutaj bede wdzieczny :)

 

POzdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo co ty :d he he. Też używałem gg i miałem podobne akcje z migotaniem monka na czarno wtedy go odświeżałem a jak dostawałem wiadomość na gg to robiło się to samo.

Zaraz po tym padł mi cały interfejs a konkretnie RUNDLL 32.

W ten oto prosty sposób moje dane i te sprawy poszły się kofać.

Po prostu usuń gy gy. A jeżeli problem nie zniknie to systemik pa pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności