Skocz do zawartości

Fotografia: LuMpY


Lumpy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, nareszcie masz swój kącik i nie rozrzucasz prac po WiP :p

Pająk imo średnio udany. Co do szachów, wydaje mi się, że wskazana byłaby jak najmniejsza głębia, bo tak to mamy tylko ot kawałek szachownicy.

Pierwszy ślimak podoba mi się, bo wszystko na tej focie jest o bardzo podobnej teksturze, dłubałeś coś przy tym, by uzyskać taki efekt, czy tak wyszło z aparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedynka nie jest ujęciem przypadkowego człowieka w jakimś kościele to niestety nie broni się tak bardzo jak gdyby była zdjęciem reporterskim. Jeśli człowiek na zdjęciu zapozował trzeba było bardziej przygotować się do tego ujęcia, ubrać modela w coś w czym bardziej pasowałby do wnętrza. Fajnie byłoby też poświecić mu czymś od dołu i rozświetlić czarne oczodoły tak żeby pokazały się oczy. Dwójka to jak dla mnie totalnie przypadkowy pstryk. Trójka jest super, świetnie udało Ci się uchwycić tęskny, rozmarzony wzrok dziecka patrzącego na stoliki z lodami ( czy czymś co wygląda jak one:D). Na czwórce totalny chaos. Poucinane głowy widzów, zbyt duża głębia ostrości która sprawia, że muzyk który mimo tego, że znajduje się na pierwszym planie wcale nie stanowi głównego tematu zdjęcia. Choć tak właściwie to na pierwszym planie widać w lewym dolnym rogu jakąś czapkę czy c okolwiek to jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz, dużo konkretów.

 

Jedynka to jednak zdjęcie przypadkowego człowieka, tylko go ustawiłem we właściwym miejscu. Ogólnie mam świadomość, że jeszcze dużo muszę się nauczyć. Z krytyką się jak najbardziej zgadzam, oprócz narzekania na lody z trójki (były całkiem smaczne :P). Wielu z tych rzeczy sam nie jestem w stanie zauważyć, dlatego pokazuję zdjęcia w internecie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności