Skocz do zawartości

czy dobrze wybrałem?


Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

witam! od jakiegoś czasu ucze się maxa, jestem świeżo po lekrurze 3ds max3 dla każdego. ksiązka ta jest kiepska, autor używa żargonu, a na 600 stronach zawarte są zaledwie podstawy maxa(treść jest właściwie taka sama jak w wielokrotnie tańszym i chudszym 3ds max 5 dla akżdego). po lekturze tej książki, wiem, że nie jestem w stanie zrobić jakiejś przyzwoicie wyglądającecj wizualizacji. czy ktoś czytał tę książke? czy ktoś po lekturze tej książki miał podobny dylemat, czy też tylko ja nie zrozumiałem tej książki? po lekturze ww. książki, po obejrzeniu forum postanowiłem kupić 3ds max 4 techniki modelowania biblia(jest w trakcie wysyłki). i mam takie pytanie, czy dokonałem właściwiego wyboru? wiem, ocenie to sam, ale książka będzie za jakiś tydzień, a ja już nie moge się doczekać. czy po lekturze tej książki będe w stanie zrobić jakiś model pomieszczenia + akcesoria, będe zdolny otexturować go, oświetlić oraz ustawić kamery? recenzję czytelinków na helion.pl są obiecującee(średnia ocena 5,5/6), ale ja chciałbym znać wasze zdanie. co wy sądzicie o tej książce? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oj dziwne pytanie zadaleś...

Nikt z nie zrobi ci cudownej pracy tylko po przeczytaniu książki...aby robić \"DOBRE\" sceny, trzeba miesięcy, nawet lat treningu i nauki (najczęściej na własnych błędach). Książka mam za zadanie jedynie zapoznać Cię z pogramem i jego możliwościami...od Ciebie już zależy jak wykorzystasz wiedzę wyciągniętą z książki...

Trzeba ćwiczyć, i jeszcze az ćwiczyć...tak jak w życiu...

Według mnie upowanie książek to wydatek zbedny (lepiej daj na \"Wielką Orkiestrę\"...;) ), jeżeli masz dostęp do netu...W necie jest pelno tutoriali o wszystkich zagadnienieach...wystaczy tylko poczytać, poćwiczyć i stajemy się coaz lepsi !! Książka może być doba jeżeli nie masz zielonego pojęcia o pogamach 3D i gdy nie znasz podstaw angielskiego...;)

 

A więc na twoje pytanie odpowiedz sobie sam...:)

 

PS. Dołącz się do nas ( zaejestuj się !!), czytając, zamieszczając swoje pace też się dużo uczymy...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności